Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Pio atyához imádkozott...

A Pio atyához imádkozott kilenced miért számít olyan különlegesnek?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon vissza szeretnék szerezni egy embert az életembe és ezért szeretném kérni az Isten közbenjárását, ezért úgymond "különlegesebb" imákat is szeretnék imádkozni...(igen tudom, hogy Isten dönt arról visszakapom-e, de azért akkor se árt ha elimádkozom ezt a kilencedet is. Csak azért érdekel, mert sok ismerősöm mondta, hogy ez tényleg nem hagyományos kilenced)


18/l



2012. jan. 15. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
én inkább Pia atyához a sör védőszentjéhez imádkoznék a helyedben :D:D
2012. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Van egy olyan érzésen ez a kilenced ima mérhető pénzbe Ha megteszed csak a Pio atyának lesz új kocsija belőle.


Van egy olyan érzésem hogy egy palack vizet is megvennél több ezerért ha azt állítaná egy pap(vagy annak látszó) hogy szentelt víz és megnöveli az ima hatékonyságát 10%-al

2012. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok keresztény,de ez egy kicsit öncélú mágiának,okkultizmusnak tűnik.
2012. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én értem, miről beszélsz. Annak a kilencednek a teljes neve Szent Pio atya ELLENÁLLHATATLAN kilencede.

Igazából szerintem azért különlegesebb, mert 9 napon át napi 3-szor negyed óráig tart.

De vannak ilyenek ezen kívül is. Pl.: Kis Szent Teréz megígérte, hogy a Mennyben kegyelmi rózsaesőt hullat a Földre. Szóval azért fog imádkozni, h aki az ő közbenjárását kéri, megkapja a kért dolgot.


Szerintem mind jó, mert a lényeg, hogy Istennel töltessz időt. Vigyázz, h ne ess bele abba a hibába, mint én korábban: már csak a kívánt dologgal foglalkoztam. Mániákusan csak azért fohászkodtam, és megfelejtkeztem a lényegről: Jézus Krisztusról. Tőle lehet kérni bármit. De mivel szeret, azokat a kéréseket teljesíti, ami a hasznunkra válik.

2012. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nagyon-nagyon vissza szeretnék szerezni egy embert az életembe és ezért szeretném kérni az Isten közbenjárását, ezért úgymond "különlegesebb" imákat is szeretnék imádkozni..."


Szerintem jól teszed hogy sokat imádkozol azért amit el szeretnél érni. Ajánlok én is egy kilencedet ami szerintem nagyon jó:


[link]


Azért amikor imádkozol ne felejtsd el soha hogy lehet hogy olyasmit kérsz ami valójában nem lenne jó neked. Ezért mindig tedd hozzá hogy ne az legyen amit kérsz, hanem inkább az Atya akarata teljesüljön. (Persze remélhetőleg a kérésed nem ellenkezik Isten tervével)


Lukács 18.

"Egyszer arról mondott nekik példabeszédet, hogy szüntelen kell imádkozni, és nem szabad belefáradni. Így szólt: "Az egyik városban élt egy bíró, Istentől nem félt, emberektől nem tartott. Élt abban a városban egy özvegyasszony is. Elment hozzá, s kérte: Szolgáltass nekem igazságot ellenfelemmel szemben. Egy ideig vonakodott, aztán mégis így szólt magában: Igaz, Istentől nem félek, embertől nem tartok, de annyira terhemre van ez az özvegy, hogy igazságot szolgáltatok neki, nehogy végül nekem jöjjön és arcul üssön."


A példabeszéd tanúsága az hogy addig kell imádkozni kitartóan amig csak nem teljesül amit kérünk.

2012. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pio atya egy nagyon különleges ember volt a kapcsolata Jézussal is felfoghatatlan a számunkra. Pio atya ezeket az imákat ránk hagyta hogy mi is közelebb kerülhessünk hozzá, ezért is különleges az a kilenced sokszor mondta Pio hogy halálom után többet fog tudni tenni értünk például ilyenekre gondol ezek az imák illetve az elmélkedései tanításai.
2013. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!