Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mely vallás szerint imádkozott...

Mely vallás szerint imádkozott a fiú akit láttam a metrón: a nyakából levett egy gyöngysort (fa gyöngyök? ), majd egyenként minden gyöngynél mondott magában valamit.

Figyelt kérdés
A kb 20 éves fiú teljesen hétköznapi öltözetben utazott. Néhány megálló alatt végigért a láncon, a nyakába akasztotta, majd kiszállt a metrókocsiból.
2011. jún. 14. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem rózafűzér volt (azt gondolom felismerted volna), akkor lehet, ogy krinás, még ha nem is nézett úgy ki. meghatározott alkalommal kell elmondani az iájukat, és annak a számolását segíthette a gyöngy. de biztos, hogy más vallásban is van ilyen.
2011. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Krisnás volt talán? Az a hindu valláshoz tartozik.

[link]

2011. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Hú, nem izgultál, hogy a végén majd atomot robbant a metrón, mert iszlám öngyilkos merénylő? Én tuti lesünöztem volna a metróról a következő megállóban.
2011. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Becevio ***** válasza:

Nos, ez alapján sajnos nehezen lehet bárkit vallásba sorolni.

Ha a láncon minden 11. szem más színű vagy méretű volt, akkor rózsafüzérről van szó, ez esetben a fiú keresztény, mégpedig katolikus.

Ha egy kis bojt vagy ilyesmi volt rajta, akkor buddhista malát volt szerencséd látni.

Lehetett akár muszlim Szebha is, vagy zsidó imalánc.

Sajnálom, de ennél jobban nem tudom se tágítani, se szűkíteni a kört!

2011. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló, te most tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak viccből írtad be a kommentedet?

Magyarországon nincsenek öngyilkos merénylők.

Ja, egyébként sztem nem lehet így látatlanba megmondani, hogy milyen vallású lehetett a srác, látnom kellett volna a gyöngysorát, akkor tudnám csak megmondani.

Üdv: 29/L

2011. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%
szerintem a harmadik válasz volt szerintem a leghasznosabb mert...sosem lehet tudni..:O
2011. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most direkt akarsz bosszantani utolsó??!

Én nem vagyok muszlim, de ha valaki egy muszlimot bánt, és én ott vagyok, akkor én az illetőt, aki bántotta ezen muszlim személyt, jól pofánvágom.

Hogy miért vágom pofán?

Mert ha az ember azt látja, hogy valaki olyan embereket bánt, akiket kedvel, akkor az ember baromi mérges lesz. Ennyi.

Üdv: 29/L

2011. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
most saját magadat bosszantottad? mert te voltál az utolsó..xD
2011. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem bármilyen vallású is volt a "gyöngyöm", nem kellett volna a vallásából illetve gyakorlatából perfomancet tartania a metrón. (mit csinál amikor egyedül marad metrósat játszik?)Én sosem éreztem még ingerenciát arra, hogy letekerjem a csuklómról a malámat és neki lássak mantrázni a bkv járatain. Szerintem ezt nem illik. Ha buddhista volt akkor innen küldök neki egy kijózanító chegberúgást. De remélem nem az volt.
2011. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Mab!

A buddhistáknál nincsenek imaidők?

ha vannak, akkor lehet, hogy a srác azért imádkozott a metrón, mert itt volt az ideje, és imádkoznia kellett, és kész.

Ha meg a buddhistáknál nincsenek imaidők, akkor sem kéne seggberúgni az illetőt, mert nem zavart senkit. Ha hangosan imádkozott volna, az már gáz lett volna.

Vagy a buddhistáknál van olyan törvény, hogy nem szabad nyilvános helyen imádkozni?

Engem nem zavar, ha valaki előttem imádkozik, és mondjuk gyöngysort forgat közben. Ha már hangosan imádkozik, és én közben mondjuk telefonálni akarok, annak már nem örülök.

Üdv: 29/L

2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!