Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az alábbi link szerintetek is...

Az alábbi link szerintetek is hülyeség? (rövid olvasmány)

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem ez szentségtörés, hogy képzeli hogy ő majd Jézust közvetíti, és a biblia megfogalmazza hogy nincs reinkarnáció, az meg a hülyeség teteje hogy "emlékképek a jövőből" -.-


2012. jan. 26. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ezek a szavak jutottak eszembe:


hazugság,

evangélium ellenes tanítás,

eretnek,

a legkevésbé sem biblikus,


és hogy kerete is legyen az egésznek:


hazugság.

2012. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira túl komplikáljátok, a biblia, nem köthető ezekhez amit ő itt leírt, a deja vu, egy egyszerű dolog, nem lehet elmodnani, ha megtörténik, azt mondod olyanod volt...Erről szól a biblia, hogy te, hogy gondolod...nemszabad annyira komolyan venni a bibliát, csak bajod lesz belőle.
2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Sziasztok!

El sem tudjátok képzelni, mennyi baromság, áltudományos írás van felrakva az Internetre a legkülönbözőbb témakörökben. Ha ezen mindenki bosszankodna, akkor nagyon rövid időn belül idegösszeroppanást kaphatna mindenki.

Valaki unatkozott, és írt egy blogot, az már más kérdés, hogy ízléstelen dolog erre vallásokat felhasználni, hogy elűzzük az unalmunkat.

Egyszerűen nem kell ezzel foglalkozni, nemkell olvasni, stb.

Üdv: Napirai

2012. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg sem nyitottam a linket, mégpedig ezért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


De a szógyűjtős játék kedvéért folytatom a sort. :)


Röviden: okkultizmus, ezotéria, spiritizmus, sötétség, ferdítés, belemagyarázás, hamis tanítás, ferdítés, csűrés-csavarás, átverés.


Üdv. :)

2012. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos,hogy hülyeség.vannak benne jó válaszok szerintem,mondjuk mindennel én sem értek egyet.A szentségtörés fogalma pedig relatív,és némileg megmosolyogtató számomra.ne felejtsük el,hogy maga Jézus Krisztus is Isten káromló,szentségtörő személy volt az egyház szemében,csak azért mert nem azt mondta,amit ők hallani akartak.Pedig ők egy nagy vallást irányítottak,és meg voltak győződve róla,hogy csak nekik lehet igazuk.Ez az egyházi felfogás ugyanígy megvan ma is a keresztény,vagy más vallásokon belül.De ami valóban szent,azt nem lehet megszentségteleníteni,mert a valódi szentség nem önző,hanem felfogja azt,hogy nem gondolhatja mindenki ugyanazt egy adott dologról.és attól,hogy valaki mást mond,hisz,követ,attól még az ő szentsége,igazsága nem fog sérülni saját maga számára.

Emlékképek a jövőből:Ez elsőre paradoxnak tűnik,de lehet olyan egyén,akinek kiterjedtebb a tudata,és képes ilyesmire.Persze tévedhet is,tehát ezt nem szabad szent írásként venni.

2012. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész egy hamis prófécia ami a gonosztól van. Amikor először találkoztam vele egyből észrevettem hogy elfogadja a reinkarnációt és így könnyű völt megkülönböztetni.
2012. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de van, aki komolyan gondolja, hogy Jézust közvetítőjéről van szó? Egyértelműen nem az.
2012. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12:54

Érdekes felfogásod van.És akkor a Bibliai Isten ószövetségben található,megbocsájtást és szeretetet nem ismerő gonoszságait mi alapján különbözteted meg,hogy nem a gonosztól származnak,hanem tényleg Istentől?

2012. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!