Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik azzal a lélekkel...

Mi történik azzal a lélekkel amelyik még nem született újra és itt maradt a földön?

Figyelt kérdés

A reinkarnáció elvén az ilyen lélek a bardo-ban vagyis egyfajta köztes létben van.

Szerintem addig amíg meg nem oldja a problémát amiért itt ragadt.

Igen, kísértetjárásra gondolok.

De ez felvet 2 kérdést:

miért nem a következő életében kapja a feladatot karmikus úton?

és ha sosem sikerül megoldania a gondot ami miatt itt ragadt akkor sosem születik újra?


2009. jún. 2. 22:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
felpontoztam ezt is h szebb legyen a napod:)
2009. jún. 4. 16:03
 12/15 anonim ***** válasza:

A Biblia sem tagadja, hogy van a halal utan élet, sőőőt, beszél is rola, és szellemekrol is beszél. Sőőt, Jézus maga is beszél rola. Tovabba rengeteg olyan dolog van, ami nem is kerult bele a Bibliaba, vagy ha benne volt is kivették belole.


A valasz: az a lélek vár picit, mig lehetosege nyilik arra, hogy ujra leszulethessen, mig elérkezik az a megfelelo pillanat, amikor az ő sorsfeladatainak megfelelő elethelyzetek a leginkabb varhatoak. Mondhatnank, hogy megerett az ido ra. Tovabba elemzésre kerul az elozo elete.

2010. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Bizonyos nézetek szerint, (hogy ki szerint abba most nem megyek bele) van egy átjáró, amely bizonyos időközönként nyílik meg. a "túlvilág" és a mi anyagi világunk átjárója. A lelkek ezen keresztül juthatnak a másvilágra. Ha esetleg "lekésték a járatot", később ugyanúgy mehetnek a "következővel". Viszont nyílhat az a cucc akárhányszor, ha valaki nem akar rajta átmenni.
2010. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ember meghal, a lélek kiszál belőle.. nem kell befejezni az elvarratlan szálait, egyszerűen újjászületik egy másik testben, egészen addig, amíg a lelke el nem éri az út végét.. szerintem a köztem lét a negyedik dimenzió, ahol a lélek összképet kap az eddigi leéllt életeiről. A lélek önszántából kerül újra a földi létbe. Kérdésedre magyarázat, meghatározatlan ideig, de nem hiszem, hogy a lélek ezen a síkon várakozna. ( + az idő földi mérték..)
2010. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
semmi
2023. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!