Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi szoktak-e Bibliat...

Jehova Tanúi szoktak-e Bibliatanulmányozást folytatni az interneten keresztül? Milyen az?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, hogy szoktunk-e, de szerintem nem különbözhet sokkal az igazitól. Esetleg ki szeretnéd próbálni? :)
2012. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék rá,milyen.:)
2012. febr. 13. 11:00
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Van egy bökkenő... Jehova Tanúi nem néznek tv-t, és nem mérgezik magukat a net mételyével...csak a szerénység, ima...nem járnak kocsmába(sem) és egyéb ilyen alantas helyre.... a szex is tabu...


namostakkor hogyisvanezaz internetes bibliatanulmányozás?


mert az úgy hiteltelen, ahogy van!

2012. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Óriási tévedés. Nekem van JT ismerősöm. Ugyanúgy nézik a tévét, mint bárki más. Használják az internetet is.

Ha jól tudom még saját honlapjuk is van.

2012. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A Tanúk vajon miért nem válaszolnak?

Nincs bennem semmi rosszindulat vagy előitélet.

2012. febr. 13. 22:51
 6/18 lsandor ***** válasza:
11%
Szervusz. Én Jehova Tanúja vagyok. Az előzőekben felhozott állítások teljes mértékben valótlanok. Válaszolok szívesen kérdésedre, de nem értem a kérdésed lényegét, hogy mire utal. Mi az, hogy interneten keresztül tanulmányozni a Bibliát? Nem értem a lényegét, légyszíves magyarázd meg
2012. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak:köszönöm a válaszod!

Hogyan zajlik le egy ilyen tanulmányozás?

2012. febr. 13. 23:35
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hülye kérdésért!
2012. febr. 13. 23:36
 9/18 lsandor ***** válasza:
0%
De nem értem, hogy milyen internetes Bibliatanulmányozásról van szó. Honnan gondoltál ilyenre. Szóval légyszi magyarázd meg egy kicsit a kérdést
2012. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra kíváncsi, hogy lehet-e bibliatanulmányozást folytatni például msn-en, skype-on keresztül, akár chat, akár videohívás formájában.
2012. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!