Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi szoktak-e Bibliat...

Jehova Tanúi szoktak-e Bibliatanulmányozást folytatni az interneten keresztül? Milyen az?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 23:37
1 2
 11/18 lsandor ***** válasza:
11%
Ja így már azért érthetőbb. Általában házi, ingyenes Bibliatanulmányozást szoktunk felajánlani az embereknek. De végül is extrém helyzetekben ez is megoldható. De a személyes tanulmányozás a legeredményesebb
2012. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én e-mailezésre gondoltam.

Megbeszélni a másikkal a számára bonyolultnak tűnő részt.

2012. febr. 14. 22:37
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Én Jehova Tanúja vagyok, és már vettem részt ilyen tanulmányozásban. Ez nem általános dolog, alap esetben a házigazda otthonában vagy egy megbeszélt helyen zajlik heti 1 órában, de extrém esetben így is megy. Mi úgy csináltuk, hogy elküldtük a Mit tanít valójában a Biblia? című könyvet postán ingyen. Ezután heti 1 órában egy megbeszélt időpontban skypon beszéltük meg a könyv segítségével, hogy mit tanít a Biblia. A könyv fejezetekre van osztva téma szerint, minden fejezet tele van Bibliaversekkel amik alátámasztják az olvasottakat, így a tanulmányozó is meggyőződhet, hogy mi az igazság! Remélem tudtam segíteni. Ha érdekel egy ilyen tanulmányozás, akkor nyugodtan írj nekem egy emailt. Az egész teljesen ingyenes és nem jár semmiféle elkötelezettséggel, ha végigvesszük a dolgot, akkor sem kötelez senki semmire.


Üdv:Imre

2012. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 lsandor ***** válasza:
11%
Ja most már értem. Igen végül is szoktunk olyat, én is. Ha pl van ilyen kérdésed, akkor nyugodtan írhatsz privátba, megadom az email címemet
2012. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! Itt is tanulmányozz egy kicsit:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Csak azért, hogy fel tudd nekik tenni a megfelelő kérdéseket... ez jó tanács!

Sok kellemetlenséget és időt megspórolhatsz magadnak.

2012. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2012. febr. 17. 21:25
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

De tanulmányozunk interneten keresztül is, skypen! Ez a lehetöség is fennáll. Az internetes levelezö is ugyanolyan megoldás,mintha postai levelezéssel történne a tanulmányozás.

Remélem kielégitö a válasz!

Egy másik válaszolónak üzenem:

Tv-nk van (aki nem akar, az nem akar tv-zni).

Számitógép, internetes használat. Jehova Tanúi társulatának a webboldala:

www.jw.org (magyar nyelven is!)

A szex a házasságon belül történik (ahogy az egészséges!)

üdvözlettel: (B)

2012. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!