Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúinak milyen könyv-k...

Jehova Tanúinak milyen könyv-kiadványaik vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Valaki felsorolná őket?

2012. febr. 16. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Őket kérdezd meg. Rengeteg ostobaságuk van,amit rám akartak már sózni.
2012. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy Jehova tanúja ide látogat szívesen válaszol rá. Szerintem olyan sok van hogy fel sem tudja sorolni.
2012. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Hidd el hogy fejből fújja az összes kiadást szerzővel évszámmal. gimiben egyik évfolyamtársam kb~ fejből tudta a bibliát... akárhonnan tudott idézn. Nem hablatyolni, idézni.


Én nem mondom, hogy mit csinálj, és mit ne. De majd mikor a keresetedet tolod be a "gyülibe", akkor majd jusson eszedbe ez a komment.


Leszarják, hogy ki vagy, mit csinálsz, és mit akarsz, kimossák az agyad, és uralkodni fognak feletted. A varázsszó pedig ez lesz: "Mert az Úr ebben örömét leli" és te ugrani fogsz, és megcsinálod azt, amire ők azt mondják, hogy "az Úr ebben örömét leli". Nézd csak milyen autókkal, és mekkora vagyonnal rendelkeznek a vezetőik... jókat szoktam röhögni...

2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lsandor ***** válasza:
42%

Szia. Én Jehova Tanúja vagyok. A fent állítottak nagyon nagy butaság, mi nem ilyenek vagyunk és a szervezetünk sem így működik.

Kedves kérdező, ha meglátogatod a jw.org-ot vagy watchtower.org-ot akkor ott nagyon sok kiadványunkat meg tudod nézni.

Vannak kiadványok, melyek kimondottan nekünk, tanúknak készültek személyes tanulmányozás céljára, illetve vannak olyanok, melyek kimondottan a nyilvánosságnak. Nem tudom felsorolni mindet, mert tényleg nagyon sok van, de megemlítek néhányat:

Mit tanít valójában a Biblia?

A családi boldogság titka

Az én könyvem bibliai történetekről

Evolúció vagy teremtés útján jött létre az ember?

Fiatalok kérdései — Gyakorlatias válaszok

Igazi béke és biztonság — Hogyan találhatod meg?

A Biblia — Isten Szava vagy emberé?

A legnagyobb ember, aki valaha élt

Az egyedüli igaz Istent imádd!

Az élet — hogyan jött létre? Evolúció vagy teremtés útján?

Van célja az életnek

Tedd családi életedet boldoggá!


Természetesen ezen kívül még sok más van, de ezek a legkiemelkedőbbek különböző témakörökben

2012. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésre a választ Isandor.


Kedves tegnap 18:40.

Értékelem a figyelmeztetésed, de tudok magamra vigyázni, nem a vallási közösségbe csatlakozás a célom, hanem az egyes vallások és azok tanításainak megismerése.

2012. febr. 17. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Vidiripi


"Nézd csak milyen autókkal, és mekkora vagyonnal rendelkeznek a vezetőik... jókat szoktam röhögni..."


Na ez engem nagyon érdekelne hol tudok utána járni?

2012. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mulder614 ***** válasza:
47%

Ha szerinted anyagi támogatásban részesülnek a "vezetők" akkor gyere te is és kaphatsz egy jó autót.

Az a helyzet hogy nálunk mindenkinek saját munkahelye van, és senki nem részesül anyagi támogatásban, mint PL: A papok akiket eltart az egyház!

Először tapasztald a dolgokat és aztán mondj vélemény.

Meglepődve tapasztalnád hogy minden "vezető" munkája önkéntes, mindenféle anyagi jutalom nélkül.

2012. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!