Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire elterjedt az E-book...

Mennyire elterjedt az E-book Magyarországon? Vagyis érdemes venni? Sok könyvet lehet kapni hozzá?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy esetleg vennék egyet, de nem tudom, hogy megéri-e. Ha valakinek van, esetleg írja le a tapasztalatokat. Köszönöm. :)
2011. nov. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem akartam,mondván, hogy nincs könyv-illata, aztán kaptam ajándékba egyet és nagyon megszerettem :)

Egy dolog zavart az elején (mert sokat olvasok), hogy csak nappal tudom olvasni, vagy lámpafénynél, mert nem világít a monitor (mert ugye könyv)

Szóval szuper az e-tinta is, nem fárasztja a szemet, mp3at is viszi.

Jópár könyvet elolvastam rajta, neten szinte minden fent van, ingyen.

2011. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, majd minden fent van vagy fent lesz "ingyen".
2011. nov. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 25. 21:03
 4/6 anonim válasza:
Mostanában laptopont olvasok könyveket, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy boltban vegyek, de nagyon rosz. Nem ugyan az, mint amikor a kezedben tartod a könyvet, nincs meg az az olvasási élmény. A másik, hogy konnektorhoz vagy kötve. Ha lemerül a kötyü és nincs közelben áramforrás, annyi az olvasásnak. A könyvet meg bármikor leveheted a polcról vagy ki a táskádból :)
2011. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha kicsit leleményes vagy, ingyen is hozzájuthatsz pdf, vagy doc formátumban a könyvekhez, amit aztán konvertálsz az e-book readerre. Persze én is a papír alapú könyv híve vagyok (támogassuk az írókat), de én nagyon szeretek olvasni és ezt gyorsan is teszem, így nem tehetem meg, hogy többezer forintot költök havonta újabb és újabb könyvekre. Most jelenleg a telefonomon olvasok, igaz, hogy golyózik a szemem a végére, de idén 31 könyv árát spóroltam meg vele...szóval a következő nagy beruházás biztos egy e-book olvasó lesz :)
2011. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 30. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!