Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik általában egy...

Mi történik általában egy Jehova Tanúi kongresszuson? (ha egy nem Tanú megy oda, hanem aki csak úgy érdeklődik)

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Meg akarnak győzni,hogy legyél tanú.
2012. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Bocsi, nem láttam az esetet..."
2012. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom,hogy a kongresszusok is hasonló képpen zajlanak,mint a gyülekezetben tartott összejövetelek.Viszont olyankor (a kongresszus évi pár alkalom) van lehetőség keresztelkedésre,ha előtte a vének is úgy látják,hogy tényleg megértetted Jehova tanításait.

Ha elmész,nem fognak "kinézni" onnan.Sőt,kedvesen,udvariasan fogadnak.

De szerintem először egy gyülekezeti összejövetelre menj el.

Hallgasd meg az előadásukat,és úgy tudsz dönteni,hogy "kibírnád-e" a kongresszuson.

2012. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Itt egy hasonló kérdés, olvasgasd. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


Üdv. :)

2012. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 28. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Bibliai előadások vannak, valamint szoktak lenni drámák, jelmezes színészekkel, amint eljátszanak egy történetet a Szentírásból. Érdekes és hasznos, hátránya nem válik belőle az embernek, ha elmegy, sőt... Ami még érdekes, hogy a programok után, sokan ott maradnak takarítani, önkéntes alapon, tehát eleve nincs szemetelés, de ha véletlenül mégis van, az el lesz takarítva. Nincsenek tolvajok sem, tehát ott legalább nem kell félni.
2012. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mulder614 ***** válasza:
64%

Csakis akkor tudod meg ha elmész! Barátságos, és vidám a légkör.

Nem akar majd senki meggyőzni semmiről. Az előadások által megtudhatod miben hiszünk, és kik vagyunk. Csak a szemednek higgy, soha a szavaknak.

2012. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Körül tudsz irni egy tárgyat ha még nem láttad? Ha kiváncsi vagy milyen egy kongresszus akkor a legjobb amit tehetsz ha eljösz és megnézed, meghalgatod. Ez még nem kötelez semire. Maksz lesz egy jó napod és választ kapsz a kérdésedre.
2013. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!