Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy hasonlíthatják Schmitt...

Hogy hasonlíthatják Schmitt Pált Jézus Krisztushoz?

Figyelt kérdés

Itt van két cikk:

[link]

[link]


Hogy engedheti meg magának akár a KDNP, akár más, hogy egy ennyire ostoba, ezer helyen sántító, egyenesen sértő párhuzamot vonjon egy csalással doktori címet szerző Schmitt Pál és az emberiség Megváltója, Jézus között?

Pont a KDNP-nek nincs gőze se arról, mit jelent a megváltás, a kereszténység...?

(A kategória nem véletlen, kifejezetten abból a célból kérdem, hogy a hívőknek nem sérti-e a vallási érzékenységét ez a dolog?)



2012. ápr. 8. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Katolikus vagyok, engem sert.

DE:

egy olyan orszagban, ahol Orban Istennek hiszi magat, es, ahol egy olyan ember valt allamfove, aki par evvel ezelott meg kotelet akasztott az emberek nyakaba (szoban, de a lenyegen ez nem valtoztat) ott ne csodalkozzunk semmin.

2012. ápr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A kereszténységet nem kellene a politkába keverni. A másik félnek sem.
2012. ápr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A KDNP csak a nevében keresztény! Fogalmuk sincs a keresztény értékekről! Abban igazat adok a előttem írónak,hogy a politikába nem szabadna a kereszténységet keverni.
2012. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ozmium42 ***** válasza:
68%
Több kereszténységet kellene a politikába keverni, és akkor olyan, hogy KDNP létre sem jöhetne, és talán ilyen Schmitt Pálok is a helyükön lennének kezelve, nem sajnálgatni kellene őket az egyik oldalon, meg köpködni a másikon.
2012. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg ezt. (a többi komment is érdekes) idézet:

"

Jézus mindannyiunk bűneiért halt kínhalált, töbek között az én bűneimet és Schmitt Pál bűneit is magára vette. (Az én bűneimről most nem beszélnék, vannak, súlyosak. Schmitt nagyon úgy tünik, hogy a Ne hazudj, és Ne lopj parancsolatokat megszegte.)

Az vesse rá az első követ... de megszegte, ezzel méltatlanná vált KE posztjára. Nem feszítették meg, nem bántották, még le se köpte senki... többmilliós fizetés, lakás, autó jár neki... És míg Jézus bűntelen volt, Schmitt igenis vétkezett, csalt, de nagyobb baj hogy nem ismerte be hibáját, nem gyakorolt bűnbánatot, nem mutatott példát egy országnak, sőt..."


"

2012. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!