Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért pontoztok le mindenkit,...

Miért pontoztok le mindenkit, aki egy kicsit is másképp vélekedik a bibláról vagy istenröl?

Figyelt kérdés
Na nem azért, de szerintem nem kell egyböl 0%-ra lepontozni mindenkit aki nem szó szerint követ mindent a könyvböl..
2012. ápr. 18. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Tessék, ezt a választ felpontozhatjátok!
2012. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Mert az emberek buták és nem értik a pontozási rendszer lényegét. Emellé egyfajta kicsinyes bosszú is, egyeseknek pedig erekciót okoz és ennek örülnek.
2012. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem a válasz hasznosságát pontozzák az idejárók, hanem azokat pontozzák le meg fel, akikkel nem értenek egyet vagy éppenséggel egyetértenek. Ezért egyáltalán nem biztos, hogy 30%-os válaszoló ostobább lenne a 95%-os válaszolónál, lehet, hogy csak bátrabban, őszintébben fogalmazott.
2012. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Jó néhány bigott vallásos jár ide fel,ezektől az emberektől ne várj el magas értelmi színvonalat.
2012. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Ami azt illeti, én csak akkor pontozok le, ha nem hasznos a válasz. Van pl. itt egy ember, aki arra a kérdésre, hogy "mit ír erről a Biblia?", rendszerint odaírja válasznak, hogy "Hülye vagy ha eszerint akarsz élni". (Ő valami "ateista megváltónak" hiheti magát ezen a fórumon, mert állandóan ezt csinálja...=D) Hát, ez tényleg nem hasznos válasz, mert nem is válasz a kérdésre.


De egyébként, gondolom, hogy van egy meggyőződésük, és ha valamit másképp olvasnak, akkor hirtelen nem értik, hogy mit akart mondani a másik ember, és ebből a "riadalomból" kifolyólag pontoznak le vagy fel.

2012. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Vallás topicban nincs igazán értelme a pontozásnak. Jézus megmondta hogy a szűk kapun csak kevesen jutnak be. Ha pedig mindnenki azokat a válaszokat pontozza fel amelyek az ő véleményét tükrözik akkor akik az igazságot írják azok le lesznek pontozva.
2012. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Pontozás helyett inkább fejleszthetnének egy kis formázást, több értelme lenne.
2012. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Fordított esettel még gondolom soha nem találkoztál...


Egyszerűen ha az a kérdés pl., "hogyan kerülhetek közel Istenhez", és valaki azt írja, hogy dobd ki a Bibliát mert elavult, akkor az szerintem nem hasznos válasz, mert szerintem meg a Biblia alapján lehet Istent megtalálni. Nem azért pontozom le, mert más a véleménye, hanem mert szerintem nem hasznos, amit írt. Azt meg csak tudom mérlegelni, hogy szerintem NEKEM hasznos-e vagy nem, tudtommal ezt jelentik a kezek.

2012. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

8-as ezzel a példával éppen az ellenkezőjét bizonyítottad. Szóval szerinted csak a Biblia által lehet eljutni istenhez más szerint meg nem -> akkor az már nem hasznos. Van aki szerint tényleg el kell dobni van aki szerint más könyv. A kérdésre az is hasznos válasz,hogy nincs isten sehogy mert lényegébe az emberek véleményét kérdezte.


Ugyanúgy egyéni vélemény alapján pontozol. Még "szerintem" szót is használtad ami azt mutatja ez csak a te véleményed.

2012. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!


Ha figyelmesen megnézitek a különböző színű kezek mellett a kérdést, akkor láthatjátok, hogy nem arra irányul az adott értékelés, hogy a kérdezőnek mennyire hasznos a válasz, hanem arra, hogy mennyire hasznos annak aki értékeli! "Hasznos számodra ez a válasz?" Ez pedig valljuk be eléggé szubjektív!


Üdv. Péter

2012. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!