Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Melyik felekezet...

Keresztények! Melyik felekezethez tartozó nőt látott tegnap a haverom az utcán ülve egy padon?

Figyelt kérdés

Mivel elég szégyellős a pasi, nem merte megszólítani, pedig sztem az lett volna a legegyszerűbb, ha megkérdezi tőle, dehát sajnos nem kérdezte meg. Kár, hogy én nem voltam ott, mert beszéltem volna a csajjal.

Ha lenne tippetek a haverom által látott nőt vallási hovatartozását illetően, akkor írjátok meg ide.

Biztosan keresztény volt, mert Bibliát olvasott.

Üdv: egy lány


2012. ápr. 21. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ember, nem írtál semmit, csak hogy egy nő ült a padon, Bibliát olvasva. Milyen ruha volt rajta, vagy bármi ismertetőjel?


Mert lehetett római katolikus, protestáns, református, hit gyülekezetes, jehova tanúja, adventista, gyülekezet nélküli keresztény stb, vagy egy diák, akinek leckéje vagy kötelező olvasmánya a Biblia vagy annak egy részlete.

2012. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, ez lemaradt.

A haverom egy 30 éves pasi, de azt mondta, ilyet még nem látott.

Bokáig érő hosszú szoknya volt a csajon, a haverom úgy látta, hogy nem egy szoknyát, hanem több szoknyát viselt a hölgy, rajta kosztümkabát, nyakában selyemsál, és a fejére is egy selyemsálszerű valami volt erősítve.

Ez a különös, nem az, hogy Bibliát olvasott.

Üdv.

2012. ápr. 21. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mormon volt. De ez csak tipp.
2012. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehetett katolikus is, csak fázott szegény.
2012. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A leírásban az egyetlen vallásra utaló dolog a Biblia.

Hosszú szoknya és a sál teljesen jellegtelen ebből a szempontból. Olyan vallás meg nincs, amely kosztümkabátot vagy hasonlót írna elő.

2012. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Vagy ortodox zsidó volt aki a bibliát tanulmányozza
2012. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
nazarénus
2012. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Legvalószínűbb, hogy nazarénus, de vannak olyan Jehova tanúi is, akik így öltöznek kb. Sőt, adventisták egyik ágában is általában csak hosszú szoknyát hordanak a nők, és nem idegen tőlük a fej befedése sem. Viszont a lakótársam katolikus, és szinte mindig hosszú szoknyát hord, a fején pedig mindig kendő van - igaz, teljes fejét befedő, pamutból.
2012. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Utolsó, a lakótársadat nem kérdezted még meg, hogy miért van az a pamutkendő mindig a fején, meg minek hord hosszú szoknyát?

Nem hiszem, hogy ennek vallási oka lenne, mert a katolikus egyház nem ír elő ilyesmit.

ü dv.

2012. ápr. 21. 20:57
 10/11 lsandor ***** válasza:
19%
Az a személy biztosan nem Jehova Tanúja volt
2012. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!