Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Erről mi a...

Keresztények! Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kérdésem az igaz, gyakorló keresztényekhez szól!

Úgy veszem eszre hogy egyre kevesebb az igaz keresztény!Az emberek mindenfele pogány vallásban hisznek meg mit tudom én milyen misztikus erőkben.

[link]

Amit itt olvastam az igazan felháborított, szerintetek milyen hozzászólást kellene írnom hogy ok is rádöbbenjenek arra hogy Jézus nélkül hiábavaló az életük?



2012. ápr. 11. 20:15
1 2 3 4
 1/32 rajcziz ***** válasza:
75%
Bár nem vagyok "igaz" keresztény, legalábbis az egyház mértékével mérve, de azt javaslom, hogy semmit ne írj nekik. Fogadd el az ő hitüket is, ne csak a sajátodat. Mindenkinek joga van a szabad vallásgyakorláshoz. Nem kell mindenkinek kereszténynek lennie.
2012. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le, konkrétan melyik szövegen háborodtál fel.
2012. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok keresztény de TÖRŐDJ A SAJÁT DOLGODDAL! Nem vagy te hős kinek szava szent és igaz. Mi jogod van azt állítani, "hogy Jézus nélkül hiábavaló az életük". Te a kereszténységed választottad más a kételkedést vagy más prófétát semmi közöd hozzá.


Azt állítod,hogy neked van igazad nem másnak, honnan ez a megvilágosodás? Esetleg te vagy a kiválasztott aki megmondja ki érdemes az életre és ki nem?

2012. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha írni akarsz akkor írj, de a felháborodást jobb magadban tartani. Ők nem tudják mit jelentettek ki, tudatlanok. figyeld meg, hogy amiért tudatlanoknak nevezem akkor felháborodnak, de hát ez van. Ők se különbek ilyen téren és én se. Dönts úgy ahogy akarsz, de jobb kultúráltan mint barbár módon.
2012. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Hármas: Isten útjai kifürkészhetetlenek! Hozzászólásod segített abban hogy megtaláljam a helyes választ:


"Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam."

2012. ápr. 11. 20:31
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Interneten senkit nem tudsz meggyőzni. Amúgy gyakorló katolikus vagyok.
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
25%

"Elszomorító ez a sok butaság amiben hisztek!

Jézus mondja: "Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.""


Még az a sok baromság amit ott írtak, az is hihetőbb mese a bibliánál.

2012. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 rajcziz ***** válasza:
70%

Kedves kérdező:

Minden vallás azt állítja, hogy csak rajta keresztül juthatsz el egy felsőbb hatalomhoz. Honnan tudod biztosra, hogy pont csak a kereszténységnek van igaza?

2012. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
20%
Előző: mert a bibliában megírták...
2012. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy ateista vagyok, félreértés ne essék :D
2012. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!