Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki akinek üzent...

Van itt valaki akinek üzent Isten?

Figyelt kérdés
Aki nem hívő, kérem ne írjon. Egyik este imádkoztam Istenhez és kértem hogy segítsen rátalálni az útjaimra. Majd kinyitottam a Bibliát ,és ez volt arra a lapra írva: "Ha Istent minden te útjaidban megismered, akkor ő igazgatja te útjaidat" Szerintem ez nem lehet véletlen. Mással is történt már ilyen?

2012. ápr. 25. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként én olvastam olyan bizonyságtételt, amikor valaki egy konkrét igehelyet "hallott a fejében", és amikor kinyitotta a Bibliát, akkor pontosan tudta, mit kell tennie - az egész életét változtatta meg ez az üzenet.

És én ezt teljes mértékben el tudom hinni, mert Isten mindenkinek úgy üzen, ahogyan szüksége van rá!

2012. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy karizmatikus gyülekezetben hallottam:

Volt valaki aki nagyon imádkozott a nyelvi imáért. Istentől azt az üzenetet kapta (már nem tudom milyen úton) hogy hamarosan megkapja a nyelvi ima adományát.

De ő nagyon türelmetlen volt, és nagyon imádkozott hogy még aznap megkapja.

Erre megkapta még aznap és elkezdett nyelveken imádkozni. De nem értette hogy mit mond, csak mondta.

Aztán egy nap jött valaki aki nem ismerte ezt a történetet, viszont értette a nyelvi ima szövegét. Elmondta neki hogy mit jelent az amit ő nyelvi imában folyamatosan mondogat. Ez volt az imája értelme:


"Még ma, Uram!"


:))))

2012. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!