Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bob Marley Isten fia volt?

Bob Marley Isten fia volt?

Figyelt kérdés
Tanított minket, akárcsak Jézus, a szeretetet hirdette, és a békét!

2012. máj. 3. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha Norval Sinclair Marley Isten földi megtestesülése volt, akkor igen.


Szimbolikusan meg mindenki nevezhető Isten gyermekének.

2012. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki Isten fia,csak ezt kevesen ismerik fel magukban.
2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 monster under yo bed ***** válasza:
50%
Jézus kisöccse :D
2012. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
akkor már inkább Gandhi, Tolsztoj, Martin Luther King vagy Nelson Mandela, nem? Ők legalább tettek is valamit....egyébként mindannyian Isten gyermekei vagyunk, ha a nagybetűs Isten Fiára gondolsz, az meg Jézus, és nem attól volt az ami, mert tanított meg szerette a békét, hanem mert meghalt azért hogy te örökké élhess.
2012. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Bob Marley egy jó zenész volt. Emellett egy liberális aktivista, aki nem vetette meg a kábítószert sem. Azért Jézushoz hasonlítani nem kis aránytévesztés.
2012. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jézus nem azért halt meg, hogy én örökké élhessek, hanem mert megölték, és inkább a tanításaira kellene figyelni, nem a halálára... Peace
2012. máj. 5. 14:26
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a füvet a kábítószerhez hasonlítani elég nagy marhaság.Olyan hatása van mint az alkoholnak,csak azért hiszik sokan azt,hogy marha káros mert illegális. De ilyen alapon az alkohol is lehetne az. Ha az alkohol lenne káros a fű meg legál tuti többen füveznének.Én nem füvezek nem is személyes tapasztalat,de rengeteget olvastam+vannak füves ismerőseim. Függőséget se okoz,láttál már füvest elvonón?Én nem.. ezzel szemben az alkohol..Az más kérdés,hogy ha túlzásba viszi az ember igenis tönkre tesz. Ugyanúgy az alkohol. De ha havonta 1-2x vagy hetente 1x eltolsz egy Jointot semmi bajod nem lesz.
2012. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal az alkohol kemény drognak számít, míg a marihuána csak könnyűnek. Csak a hatásuk más: az alkohol tudat szűkítő, a marihuána tágító - ezért illegális. Az alkoholista beletörődik a sorsába, a kitágult tudatállapotú küzd ellene (a hatalmon lévőknek rabszolgák kellenek, nem ellenállók).

Azt mondják, ahol legális, és emiatt az alkohol háttérbe szorul, ott a kocsmákban kevesebb az agresszív ember, ritkábbak a balhék.

2012. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

Hülye vagy?

Egy mocskos narkós volt.

De a zenéje az valami fantasztikus azt el kell ismerni.

2012. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 an00nym ***** válasza:

igen, mindannyian Isten gyermekei vagyunk, Bob Marley egy kiemelkedő alak, de azt hiszem nem rendelkezett természetfölötti hatalommal :)


a butaságokra a kommentekben, igen az alkohol egészségtelenebb mint a marihuána, illetve kevesebb kell hozzá hogy az egészségtelen hatások felülmulják az egészségeseket, DE azért nem csodaszer és tudattágítónak végképp nem mondanám, mellesleg Bob amellett hogy nagy füves volt mást is használt rendesen szóval itt a drog nem a csupán a fűre korlátozódik

2012. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!