Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki Jézus Krisztus?

Ki Jézus Krisztus?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Isten Fia, a második isteni személy. Testben született a földre, a mi bűneikért feszítették keresztre, meghalt értünk, de utána harmadnapra fel is támadt. Ezzel megváltott minket a bűnből, Istenhez kerülhetünk a mennyországba a halálunk után, ha kérjük Istentől bűneink bocsánatát. Jézus Krisztus maga Isten, hisz Ő mondta: "Én vagyok az Út, az Igazság és az Élet. Senki sem juthat az Atyához, csak általam." Jn.14;6.
2012. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát Ő maga. Jézus Krisztus.
2012. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ἰησοῦς Χριστός, Θεοῦ Υἱός, Σωτήρ = Iesous Christos Theou (H)yios Sóter: Jézus Krisztus Isten Fia, Megváltó.
2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
A harmadik válaszoló egyáltalán nem vicces. Istenből nem szabad gúnyt űzni. Jézus Krisztus Isten is, és ember is. Valóságos Isten és valóságos ember. Mindenben hasonló lett hozzánk, emberekhez, a bűnt kivéve, mert sohasem követett el bűnt.
2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ejnye, hogy lepontoztatok....

Hát Jézus Krisztus nem Jézus Krisztus?

Ki nem ért ezzel egyet? Ha pedig tudjátok, akkor miért kérdezitek?

2012. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem tudjátok ki?

Akkor pedig vagy utána néztek, vagy a hit marad.

2012. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es, nem értelek, miért viccelt volna a harmadik????
2012. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Számomra senki.

(Lehet lepontozni, én csak kimondtam a véleményemet.)

2012. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as!


Már kitörölték azt a választ, igazából nem a mostani 3.-nak írt, előtte volt a hozzászólás.


Mostani 3. vagyok :))

2012. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Ő az én drága megváltóm, Isten egyszülött fia, aki megváltoztatta az életem, gondolkodásom, aki magára vállalta bűneimért a büntetést,aki mindig szeretett/szeret/szeretni fog akkor is ha nem érdemlem meg, akire mindig számíthatok, akinek az erejéből mindig meríthetek életem nehéz perceiben,aki nélkül már nem tudnék és nem is akarok élni. Ő a MINDENEM!


http://www.youtube.com/watch?v=NQCyroCWJE8

2012. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!