Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Már hogyan is létezhetnének...

Már hogyan is létezhetnének angyalok?

Figyelt kérdés

Ezen filóztam rossz kedvemben, és egy axe reklám után, és józan ésszel belátható, hogy nem létezhetnek.


Ugyanis a szárnyakban rejlik az alapvető hiba.

(A tollak kérdését most hagyjuk.) A szárny normális esetben a mellső lábak helyett fejlődik ki. Viszont minden ábrázolásban valahonnan a lapockákból indul ki a szárny és van ugye kéz is mellette. Amikor mozgatod a kezed, akkor mozog a lapockád is, és viszont.


Konklúzió:

HA létezne egy ilyen elfuserált lényt, aki kézzel és szárnnyal is rendelkezik, az elég vicces módon repülés közben a kezével is öntudatlanul hadonászna. Ilyet viszont sehol nem látni.


/Az angyal teória ilyen módon nem áll meg a lábán. Szép mese, kész./


2012. máj. 12. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rossz kedvemben csak röhögni tudok ezen egyet, ha nem haragszol meg:)
2012. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben én sem hiszek, de ez nagyon cuki:

[link]


De ha az amire gondolsz létezne sem jelenti azt, hogy az érveid miatt ne létezhetne. Mivel ha neked is lenne két szárny a hátadon és nem ember lennél, akkor valószínűleg úgy mozogna ahogy kell, vagy akarod.

Nem biztos, hogy biológia csődök.

2012. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is k*rva sok szabadidőm van, de nem ilyen marhaságokon agyalok.
2012. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze nem áll meg a lábán. Viszont ha lenne akkor nem két csontos öv lenne a törzsén(csípő és váll) hanem 3, így már nem lenne összekötve a kezével.
2012. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy éppolyan emberi testűek két pillangószárnyakkal. Gábriel nem szárnyas lényként jelent meg sem Dánielnek, sem Máriának. A tanítványoknak Krisztus sírjánál sem szárnyas lények jelentek meg. Vannak szárnyas egyéb lények a Bibliában, mint például a szeráfok, de ez egy másik történet. Nézz utána magad is, de ne a bárgyú vallási ikonok alapján dönts.
2012. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit gondolhatott szegény őrangyalod, amikor ezt a kérdést kiírtad...?
2012. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig léteznek angyalok, lásd: én! ;)
2012. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te abból próbálod megmagyarázni az angyalok nemlétét, ahogyan olyan EMBEREK ábrázolták őket, akik sosem látták őket.. Remélem érzed, hogy logikailag hol van a hiba a dologban.
2012. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szegény Angyalka, biztos összedőlt benned egy világ ettől a kérdéstől:)
2012. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A madarak szárnya a gerinchez csatlakozik. Nézz meg egy madár csontvázat. Ha léteznek szárnyas angyalok (szerintem léteznek) akkor az ábrázolás valószínűleg rossz és a szárnyuk a gerinchez csatlakozik, nem a lapockához.
2012. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!