Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pénz a valódi boldogság kulcsa?

A pénz a valódi boldogság kulcsa?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Sokan azt hiszik. Persze az sem tesz boldoggá, ha nincs egyáltalán, mert ugye akkor nem tudsz enni stb.

Mi nem vagyunk egy nagy gazdag család, épphogy megélünk, szüleim munkanélküliek, sőt apu már nyugdíjba is ment. Szóval vannak problémák, de ettől függetlenül nagy a boldogság, mert hála Istennek, mindenki egészséges, mint a makk :) jókat szokunk beszélgetni, kertészkedünk itthol, télire elspajzolunk majd :D

Sok mindent nem lehet pénzért megvenni, mint pl. a szeretet, ami szerintem a boldogság kulcsa!

2012. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. A fájdalom.
2012. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Első, kívánom hogy mindig ilyen szép életed legyen és boldogok legyetek!
2012. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít...csak ha van.
2012. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. A boldogság kulcsa a boldogság megtalálásának tudománya. Kell hozzá képesség, pénzért nem kapod. Kell hozzá igyekezet, azt se kapod pénzért. Kell hozzá akarat és tudás, azt pláne nem kapsz pénzért. Viszont ha az előbbiek megvannak, annyi pénzt kaparsz össze igényeid számára, amennyi szükséges. És boldog leszel, mert mások akaratától függetlenül is jól tudod érezni magad. Az időnként előforduló apró kellemetlenségekről pedig tudod, hogy csak fűszerezik a boldogságot, ahogy sós nélkül nincs édes, hideg nélkül nincs meleg.
2012. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, de szükséges, hogy boldog lehess.
2012. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy. Kifejezetten boldogan kucorgok a lakótelepi kisszobámban, boldog vagyok, hogy hetente ötször, plusz minden második szombaton reggel 6-kor kelhetek, lehúzhatok egy lélekölő és monoton munkahelyen 10 órát, hazaérve guberálhatom a közértben a leárazott kajákat, nincs egy normális cipőm, nyaralni még sohasem voltam, tanfolyamokra nincs pénzem, semmire sincs pénzem, de jó így élni, hurrá-hurrá.
2012. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó, ez sajnálatos, de ne feledd, aki azt mondja, a pénz nem boldogít nem azt mondja, hogy a szegénység bezzeg igen!

Csak arra utal, hogy attól, hogy lenne pénzed, esetleg ugyanígy rinyálnál, mert mindig más és több kell.

Nem maga a pénz tesz tehát boldoggá, hanem az, ha elégedett vagy azzal, amid van.

2012. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem boldoggá tesz a pénz, de ha valaki más véleményen van, nekem adhatja az övét.
2012. máj. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!