Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan, hogyan nyerhetnék...

Honnan, hogyan nyerhetnék erőt ahhoz, hogy legyőzzem, vagy inkább megállítsam azokat, akik az életemre törnek?

Figyelt kérdés

gyűlölnek, minden lépésemből a legrosszabbat, a közveszélyest akarják kihozni, nem nyugodnak addig, amíg tönkre nem megyek, amíg össze nem omlok, vagy magam véget nem vetek életemnek.

hogy miért teszik? igazából nem tudom, egyszerűen csk gyűlölnek. vagy mert nem értenek, vagy mert irígykednek, esetleg félnek az ismeretlentől.

de kitűzték célul, hogy tönkretesznek.

honnan nyerhetnék erőt? nagyon sokan vannak, összedolgoznak, és aljas módszereket alkalmaznak.

én egyedül vagyok, egyenes próbálok maradni.

én igazából nem magamnak élek, ők pedig csak maguknak.

néha úgy érzem, nem bírom tovább, főleg, hogy már a családom élete is veszélyben van miattuk.


2012. máj. 12. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kik ezek pontosan? Abból amit leírtál, azt gondolom ez inkább rendőrségi téma, mint hogy tőlünk kérjél tanácsot.
2012. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen kiket kell "tisztelnünk" az üldözőidben?

Kik bántanak téged, hogyan, mivel?

Biztos nincs semmi oka?

2012. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kis fekete emberek akik a falból másznak ki?
2012. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsit konkretizáld légy szíves. :)

És azt is jó lenne tudni, hogy miért a Vallás kategóriában írtad ki a kérdést; te magad hívő vagy-e, ill. kiktől vársz válaszokat.


Üdv. :)

2012. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

"vagy mert nem értenek" Akkor ezek szerint nagyon is közeli kapcsolatban vagy velük?


"vagy mert irígykednek" Mire? Csak anyagi dolgot tudok elképzelni, akkor viszont kezedben van az összeg, hogy megold.


"félnek az ismeretlentől" Csak nem te szálltál rájuk valami szektás marhasággal?


"én egyedül vagyok" szemben ezzel: "hogy már a családom élete is veszélyben van miattuk"


Most egyedül vagy, vagy van mögötted család?


Ez most filmből van vagy egy könyvrészlet? Nekem nagyon kamukérdésnek vagy nem teljesen normális elméjű embertől származó kérdésnek tűnik.


Egyrészt amiről beszélsz, az rendőrségi eset.

Másrészt, a vallásos részét te is ismered, kérd az Istent a problémáid megoldásához, az erőhöz.

Harmadrészt egyszerű földi halandót nem szoktak szervezetten tömegek összedolgozva tönkretenni, hacsak nem az államra gondolsz:))) De ez nem az a rovat.

Tehát tömegek támadnak neked és te "hogy miért teszik? igazából nem tudom".


Gyöngyöt fűzzél, ne engem... vagy legyél velünk tárgyilagos, ha már a véleményünket kéred.

2012. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj..Sosem diagnosztizáltak nálad paranoiát?
2012. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádkozz és böjtölj az ellenségeidért, hogy megbánják bűneiket és jó útra térjenek. Cselekedj velük mindig jót. Ne hagyd, hogy kihozzanak a sodrodból, sose mondj rájuk rosszat, sose árts nekik, még akkor sem, ha ők folyamatosan az életedre törnek. És szükség esetén fordulj a rendőrséghez segítségért!
2012. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írtam egy választ egy másik kérdésedhez az előbb, de ide is bemásolom a linkeket:


[link]


[link]


Kérj segítséget mielőbb!


Üdv. :)

2012. máj. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz, amiből azt a következtetést vonják le, hogy közveszélyes vagy?
2012. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írtam neked egy jó kis brutális, druva, beteges verset, de nem vagyok jó költészetben sajnos és bántani sem akarlak:)

Válaszolj légy szíves!!!

2012. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!