Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Református templom miért...

Református templom miért csilingel minden éjjel kettőkor?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm egy református templom mellett lakik és azt mondja, hogy éjjel mindig felriad, mert a templom pontban kettőkör csengettyűzik. Nem harangozik, csengőszó van. Ez valamilyen rituálé része? Vagy mi ennek a szokásnak az alapja? És minden ref. templom ezt csinálja?
2009. jún. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

én nem tudok róla, hogy lenne ilyen...biztos, hogy a templomból jön? lehet, valami természetfeletti/túlvilági jelenség....a többi szomszéd is észrevette?

Ne nézzetek hülyének, tudom, hogy van ilyesmi, mert abban a városban,ahol én lakom, rengeteg ehhez hasonló megmagyarázhatatlan dolog történik, még a saját házunkban is. Az egyik ismerősömnek minden éjjel kopogtatnak a szobája falán bizonyos időközönként, miután lefeküdt aludni...pl.

2009. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érdekes... =) Mesélj még ilyeneket!!! =D
2010. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!