Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Népszerűtlen vallást gyakorló...

Népszerűtlen vallást gyakorló emberek! Nektek mennyire rossz érzés hogy hitetekkel egyedül vagytok, környezetedben senki sem hisz abban amiben te?

Figyelt kérdés

Az enyém egy igen ritka vallás, sajnos egyedül vagyok hitemmel, de sokan mellettem állnak mint támogatók, de nem hívő társak.


Neked mennyire rossz érzés, hogy hiteddel nagyjából, vagy teljesen egyedül vagy?


2012. máj. 17. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Én Jehova Tanúja vagyok. Az én vallásom nem igazán közkedvelt az emberek körében, de ennek ellenére nem vagyok elcsüggedve, hiszen tudom Jézus mit mondott a János 15:19-21-ben. Persze nem jó érzés mikor elmegyek az emberekhez a jó hirrel amit a Biblia tartalmaz és ők megvetően fogadják. Vigasztaló az hogy nem vagyok egyedül.Világszerte több mint 7 000 000 hitbeli testvérem van.
2012. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nos... a buddhizmust gyakorló emberek is bajban vannak (főleg a nagy út követői), mert ugyebár gyakran összemossák a kuruzslással, amit nyom a pofánkba a média.
2012. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bár való igaz, hogy a buddhizmus, mint olyan, inkább filozófia, mint vallás, de ebbe most nem mennék bele.
2012. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
a kérdésre válaszolva: nem rossz érzés ez, csak mikor hülyének kezelnek emiatt, vagy emiatt támadnak téged, akkor kellemetlen.
2012. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a teljes függetlenséget választottam életcélul, és már eljutottam oda, hogy ezt nem élem meg olyan rossznak. Egyedül születtem, egyedül halok meg.

Saját hitrendszert alkottam meg, és nem is látom értelmét másokat belevonni, mert (valószínűleg) mindenkinek ha kicsit is, de más az értékrendje. Szerintem fontos, hogy az ember el tudja fogadni, ha valaki másképpen gondolkodik anélkül, hogy ostobának, rosszabb esetben gonosznak gondolja.

2012. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!