Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti mit éreztek, ha valaki azt...

Ti mit éreztek, ha valaki azt mondja, vagy itt azt írja, hogy nincs Isten?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 13:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, mivel szerintem sincs. Aki szerint pedig van, az viselje el, hogy nem mindenki vélekedik ugyanúgy.
2012. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
örülök neki, mert én is így gondolom
2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Semmit, mert szerintem meg van, de ez az én dolgom, mások véleménye meg mások dolga.
2012. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki azt mondja, hogy nincs itthon kaja, az sokkal nagyobb hatással van rám :P
2012. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, milyen a hozzáállása. Egy dolog azt mondani, hogy "nincs isten és aki hisz benne, az ostoba, mert én jobban tudom" és más az, hogy "én nem hiszek istenben, de ha valaki hisz benne, az az ő dolga".
2012. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Megnyugvást. Minél többször olvasom, annál inkább.
2012. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem érdekel. Számára nincs, számomra van. Ennyi.
2012. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

"De majd ne sírjon az -aki nem hisz benne- akkor,amikor meghal és a pokolra kerül, mi a hívők pedig a mennybe,mert mi hívők féljük az Istent!"


Szóval félelemből kéne hinnem Istenben? Diktatórikus rendszereket nem támogatok, a szabad akarat számomra fontosabb.

2012. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ma 14:16

Most nagyon megijedtem... Te pont azt csinálod, mint azok, akiket utálsz. Gyűlölködsz, és már egy rossz szó miatt fölkapod a vizet.

2012. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 eric_one ***** válasza:
73%

tymybaba19-nak!


Idézlek:


"Én kb mérhetetlen nagy dühöt érzek..!És aki előttem azt mondja,h nincs Isten és nem hisz benne,az előttem 1 életre elássa magát,és soha többet nem állok azzal az emberrel szóba"


-Akkor mond Te talán úgy születtél hogy máris hittél Istenbe? Kétlem, és ha tényleg így van ahogy mondod akkor általad se ismeri meg egy ember se Istent. Ha nincs benned A Szeretet, akkor hiábavaló minden "jó"cselekedeted!

2012. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!