Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Férfiak a kolostorban mit...

Férfiak a kolostorban mit csinálnak a nemi vágyukkal?

Figyelt kérdés
Múltkor hallottam egy riportot egy férfiról, aki kilépett egy kolostorból és azt mesélte, hogy egyik nap beindult a fantáziája egy nő láttán és elment gyónni, ahol azt mondták neki, hogy ne aggódjon, ez csak azt jelenti, hogy egészséges férfi.
2012. máj. 24. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Elfojtják.
2012. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Biztos hallottál már a pedofil papokról...

Amúgy a helyi papnak is volt csaja, szóval e cölibátus semmit sem jelent. Meg lehet találni a módját, hogy nővel legyenek, ha pedig nem, még mindig ott van a kezük. Aztán ha ez paráználkodás - mert annak számít - meggyónják, és le van tudva a bűnük.

2012. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
A nemi vágyakat helyén lehet kezelni. Attól, hogy egy mai átlagember már szex nélkül nem tudja elképzelni az életét, még nem jelenti azt, hogy anélkül nem lehet élni.
2012. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

A katolikus vallás elmaradott és begyöpösödött.Ezt én katolikusként mondom mivel tapasztaltam.

Az evangélikus vallás a katolikus javított verziója , a nők is lehetnek papok és szexelhetnek is a papok.

2012. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Jó esetben elmennek stikában nőzni vagy elintézik maguknak.Rossz esetben rágerjednek a ministránsfiúra vagy csak megzakkannak mint a régi papok akik boszorkányt égettek nőket kínoztak,mert másként nem tudták kiélni perverzé vált vágyaikat.
2012. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk,nem ösztönöktől vezérelt állatok.

Ahogy te is írod, a nemi vágy a gondolatokkal, fantáziával kezdődik. Ilyenkor csak annyit kell tenni, hogy nem kell neki teret engedni. El kell terelni a gondolatokat. Valószínűleg a kolostorok lakói is így tesznek, ahogyan azok a fiatalok is, akik meg akarják őrizni a tisztaságukat az esküvőjükig.

2012. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Községünk nagy tiszteletben álló papja 34 éves. Majdhogynem napi rendszerességgel van nőkkel. Utána meggyónja és ennyi.
2012. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember akinek ne indulna be a fantáziája. Talán az az oka, hogy emberek vagyunk.
2012. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elverik
2012. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!