Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen véleménnyel vagy II....

Milyen véleménnyel vagy II. János Pál pápa életéről, pápai munkásságáról?

Figyelt kérdés
Milyen véleményed van a volt papa egyházi munkásságáról, cselekedeteiről? Mit tisztelsz benne, mik azok amikkel esetleg nem értesz vele egyet?
2012. máj. 24. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Remélem hamarosan Szenté avatják. Azt hiszem, ez mindent elárul a véleményemről.
2012. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

16:28


Lényegében mindent elárul :)

2012. máj. 24. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Vannak kérdések, amikben nem tudnék egyetérteni az álláspontjával, annak ellenére sem, hogy megértem az indokait. Talán azért van ez, mert sok mindent teljesen más szemszögből látok, és ez azt hiszem, így van rendjén.

Mégis az egyik legjelentősebb alakká vált az életemben. Nem tudom, mennyire jó szó rá, hogy példakép...


Tény, ami tény, mégpedig, hogy miatta indultam el a változás útján, mert tőle tanultam meg félelem nélkül élni. Nem érdekel, hogy milyen címeket aggatnak rá a halála után, ahogy a féligazságokból szőtt cukormáz sem. Anélkül is tudom, mit köszönhetek neki.

2012. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok katolikus, de fantasztikus embernek tartom.
2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Bár több ilyen ember lenne a Földön....

Tisztelem XVI. Benedeket, mint egyházfőt. De számomra "A PÁPA" mindigis II. János Pál marad. Csodálatos embernek tartom, örök példakép. És sajnálom, hogy a gyermekem számára csak történelem lesz....

2012. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Katolikus vagyok, tisztelem őt, bár sok mindennel nem értek egyet, amit ő gondolt.

Ettől függetlenül igazi egyházfőnek tartom, aki nagy szeretettel kormányozta Isten Nyáját. De pl. XVI. Benedek pápa inkább közelebb áll a szívemhez.

2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mihamarabb szentté avatják. Szinte mindennel egyetértek amit tett,de van néhány kivétel. Pont abban az évben születtem amikor pápává választották,így különösen tisztelem. Illetve 2-3 méterrel mellette álltam egyszer. :) Katolikus vagyok,ha ez számít és nem derült volna eddig ki. :D
2012. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MaciLaci68 válasza:

WIKIPÉDIA: "Sanyargatta magát (sokszor a padlón aludt, rendszeresen ostorozta magát és böjtölt)."

Milyen ember az aki ilyet csinál?

2014. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!