Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Fiúk! Ha járnátok egy lánnyal...

Fiúk! Ha járnátok egy lánnyal és kiderülne, hogy Jehova Tanúja, szakitanátok vele?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyet tudok a tanúkról. Szerintük rendes JT lányok csak úgy nem járogatnak fiúkkal, csak házasulási szándékkal. Ezt azért tudatnod kell a fiúval is. Ha pedig járni akarsz valakivel, de az élvezet kedvéért, akkor nem vagy hithű tanú.
2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Gyorsan ágyba vinném, mielőtt vallási kifogásokat találna :)
2012. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az szép is lenne XDDDD
2012. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé valószínű, mivel ő nem járhat velem csak úgy egy senkiházi világival gondolom nem nagyon fordulhat elő ilyesmi.De ha mégis. Mivel JT-nél nincs olyan,hogy laza kapcsolat biztos nem. Nem vagyok nagy skalp gyűjtő de azért ne úgy kezdjük,hogy már a gyerekeink nevét tervezzük, éshogy én miért nem imádkozom .akkor azzal nem sok jó pontot szerez. A házasságig pedig biztos nem fogok a szex-szel várni, mert nem vagyok türelmes,hogy 2 hónap után elveszek valakit csak azért mert kanos vagyok.


Persze ha beletartozna a kivétel erősítő kategoriába azaz nem teszi tönkre más vagy saját életét csak azért mert egy könyv azt írja akkor megfontolnám.

2012. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A JT-k nem épp arról híresek, hogy nincsenek olyan rigolyáik, amiről ne lehetne felismerni őket, még a párkapcsolat előtt. Tehát nem szakítanék vele, mert össze sem jönnénk. És ez áll például a HGY-sekre és adventistákra is.
2012. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyha vallásos akkor igen.Nekem nem fér bele a kapcsolatba az hogy a téma csak a vallás legyen meg templomba kelljen járni minden héten meg az egyéb dolgokról nem beszélve pl:házasság előtti no szex.

Felőlem zsidó meg buddhista is lehet csak ne legyen vallásos de legkevésbé fanatikus vagy fundamentalista.

2012. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Vidiripi


Ez a kérdés vagy kamu ,vagy pedig nem JT a lány.

De ha még sem kamu akkor áruld már el hogy hány évesek vagytok.

2012. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mulder614 ***** válasza:
20%

És szerinted miért nincs sex házasság előtt?

A biblia tanítja vagy a JT-k találták ki maguknak?

Úgy beszéltek ezekről a dolgokról mintha Jehova Tanui maguknak csinálnának szabályokat. Pedig a biliában világosan meg van említve a paráználkodás szó.

2012. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lsandor ***** válasza:
0%
Csatlakozom Vidiripihez. Ez a kérdés vagy kamú, vagy a lány nem is Jehova Tanúja, vagy csak névlegesen az
2012. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!