Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyanokat keresek, akik a...

Olyanokat keresek, akik a Reménység Fesztiválon tértek meg (vagyunk egypáran ;-) ). Csak pár nap telt el, de milyen azóta az életetek?

Figyelt kérdés

Olvassátok-e a Bibliát, vagy a kapott János evangéliumát? Mit szólt a környezet? Hogyan változott meg a "napirend"-etek? Milyen változást éreztek (ha éreztek :) ) ?

A megtérésed előtt jártál-e templomba, imaházba? Mennyit tudtál előtte az Igéről, a Bibliáról?


2012. jún. 5. 21:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Tolongás lesz itt, már látom...
2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
ezt most ironikusan érted?!?!!? voltunk egy párezren.
2012. jún. 5. 22:03
 3/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Én először szeretnék visszakérdezni. Neked miben változott meg az életed, amit már így pár nap alatt észrevettél?

A napirended hogy nézett ki előtte, és milyen most?


Engem valóban érdekelne ez!

A válaszodat előre is köszönöm!

Isten áldjon meg!


(Azzal, aki pedig csak "beszólogat", vagy trollkodik, ne foglalkozz.)

2012. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Egyrészt valami megmagyarázhatatlan nyugalom lett úrrá rajtam. Mint aki azt érzi végre jó útra lépett, jó felé halad. Másrészt pedig rengeteg kérdésem lett hirtelen. Úgy érzem szeretném minél jobban megismerni Jézus életét, de természetesen ennyi idő alatt nem jutottam sokra, de a lényeg, hogy elkezdtem és szépen lassan azért majd haladok.

Reggel és este imádkozok, próbálok a maga szavaival beszélni Istenhez.


És Ti?

2012. jún. 5. 22:13
 5/31 A kérdező kommentje:

magam


a másik hogy már pár napa alatt is elindult bennem egy olyan érzés, hogy mi tetsző és nemtetsző az úrnak. Én azért nem éltem előtte sem egy kicsapongó életet, nincsenek klasszikus káros szokásaim, de még így is van olyan a nap folyamán amit mondok és tudom, hogy ez nem tetsző az Úrnak. Ezekkel előtte nem foglalkoztam.

2012. jún. 5. 22:15
 6/31 anonim ***** válasza:
13%

Melyik szekta hülyített benneteket?

A Biblia több száz oldalas könyv. Elolvasni is elég sok idő,még akkor,is,ha semmi mást nem csinálsz. Attól,hogy elolvasod,nem fog megváltozni semmi az életedben!

János evangéliuma pedig az Újszövetség egy fejezete?

Annak elolvasása sem változtat semmit az életeden.

A Bibliáról még az ateisták is tudhatnak. Azt IGE alatt nem tudom mit értesz? Erre a Jehovisták szoktak hivatkozni.

2012. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
[link] - méghogy szekta... :((((
2012. jún. 5. 22:21
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Én már több éve megtértem ugyan, de vasárnap ott voltam, mert a kedvenc zenészeim közül akkor lépett fel Michael W. Smith, a Bolyki Brothers és a Lakatos Projekt is.


Nagyon örülök neked, és a többieknek is; az "egypáran" egész pontosan 2.727 embert jelent, tehát ennyien tértetek meg a három nap alatt. (Összesen 36.175 résztvevője volt a fesztiválnak amúgy.)


A trollokkal és az egyéb kötözködőkkel szerintem se foglalkozz, bár fogalmam sincs, miért nem bírják ki, hogy szinte minden kérdésbe bele ne szóljanak teljesen feleslegesen (ráadásul több ponton is szabályzatsértően). Kiváló példa erre a hatoska, aki nemcsak hogy nem a kérdésre válaszolt, hanem sértő és provokatív is. A Vallás kategóriában pedig úgy válaszolni, hogy valakinek gőze nincs arról, hogy mi az az Ige, ill. hogy János evangéliuma az Újszövetség egyik könyve, hááát... Inkább nem mondok semmit.



Isten áldását kívánom az életedre. :)

2012. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen (5-ös) válaszokkal nem kell foglalkoznod.:)
2012. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

ja, 6-os, igen.

Előző kérdezőtől kérdezném viszont, hogy honnan lehet tudni, hogy mennyien tértek meg? Ezt kicsit furcsállom igy mint statisztikai adat kifejezni tudni:)

2012. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!