Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van-e arra valamilyen előírás,...

Van-e arra valamilyen előírás, hogy az év adott időszakában a befejező imaóra végén melyik Mária antifónát kell imádkozni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bűn amit teszel.Mária magasztalása nem Bibliai eredetű hanem katolikus dogmák.Ez olyan dolog ami elidegenít Istentől.Ha ezt kövered keresztény álruhába bújt okkultizmus befolyása alá kerülhetsz.
2012. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vmarci1 ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de az előző válaszadó gondolataira reagálnék. A hit nem bűn, márpedig katolikusként hitünkhöz hozzátartozik a Szűzanya tisztelete. Persze sokan vannak, akik ezt inkább imádatként fogják fel, - a többi szent tiszteletével együtt - érdemes elgondolkodni rajta, mennyivel károsabb ez, mint erkölcstelen, botrányaikról hírhedt "sztárokat" isteníteni. (Utóbbi persze azokra vonatkozik, akik Isten helyett imádják ezeket a teljesen hétköznapi embereket.) Bár ez a válasz a kérdés szempontjából egyáltalán nem hasznos, fontosnak tartottam leírni.
2012. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából számítottam is arra, hogy nem találok itt olyan embert, aki tud válaszolni a kérdésemre, de gondoltam, egy próbát megér...


Az első "válasz"-adó mondatait próbáltam mosolygás nélkül olvasni, de az első egy tucat helyesírási hiba után feladtam. :)


Azért ismerjük el, van abban egy csöpp báj, amikor valaki olyan kérdésre próbál választ adni, amit igazából nem is ért.

2012. jún. 29. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!(első válaszoló vagyok)Nem akartalak megbántani inkább arra akarlak figyelmeztetni hogy fordulj a Biblia felé, ne ezt a pogány színezetű "szűzanya" tiszteletet imádd.Hidd el csak jót akarok neked.Mert ez a Mária-kultusz nem jó szellemiséget tartalmaz,hanem teljesen a Szentírással szemben áll.
2012. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!