Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istenfélö keresztények,...

Istenfélö keresztények, hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

#nemjo fogalmaztam! Házasságban
2012. júl. 6. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
engedelmeskedek Istennek, ellenállok az ördögnek, és elfut tőlem
2012. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Még ateista koromban vittem magammal gázsprayt, ha úgy gondoltam, hogy esetleg szükség lehet rá; de szerencsére soha nem kellett.


Hívőként sem lenne ez ellen kifogásom, de nagyon ritkán mászkálok veszélyes helyeken, úgyhogy nem vettem újat, mikor a réginek lejárt a szavatossága.


És remélem, hogy soha nem kerül rá sor, de ha megtámadnának, én visszaütnék. :P


Verbális agresszió esetén néha szelíd vagyok, máskor pedig visszaszólok. Mert keresztény vagyok, nem h.lye. :)

2012. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Óvszerrel...
2012. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Foggal-körömmel.....de mi ellen is?
2012. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Hazardteam ***** válasza:
66%
Hülye kérdésekkel szemben? Általában ignorálom őket. de nem mindig sikerül. Pl most:)
2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Héhéhé, hova lett Andizsuzsi kommentje? Egyáltalán nem is volt szabálysértő. Fejfájás elleni védekezésként írt valamilyen gyógyszert, csak nem jut eszembe a neve.

Én Panadolt vagy Nurofent szoktam bevenni szükség esetén, de nem ezek voltak... Na, mindegy, ezeket is kipróbálhatod. :)

Fogfájás ellen is jók amúgy, ha jól tudom.


Idő közben eszembe jutott még egy: a túl erős napsugárzás ellen valamilyen magas faktorszámú fényvédő naptej ajánlott. Tudod, különösen 11 és 15 óra között nagyon erős az UV-sugárzás; ekkor nem is tanácsos napozni, vagy egyáltalán kint tartózkodni, kivéve persze árnyékos helyen.

2012. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Tűzfallal :P
2012. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

^ Jéé, tényleg. :D


Plusz valamilyen vírusirtó is kell. Nekem most épp az avast! csőszködik. :DDD

A reklámok ellen pedig reklámblokkolóval. Egyszerűen nagyszerű, hogy nem kell a különféle bugyi-, energiaital- és egyéb reklámokat bambulnom állandóan.

Bár néha rendetlenkedik a rendszer, ilyenkor újból le szoktam tölteni, és a reklámok eltűnnek egy pillanat alatt. Pl. most is van két reklám a bal oldali menüsor alatt, de most hiába próbálkoztam; mindegy, azt még ki lehet bírni. Adblock nélkül még a válaszokban is reklámok voltak...


Ja, az előbb kifelejtettem az Advil Ultrát, pedig az is nagyon hatékony. :(


Andizsuzsi pedig az Algoflex fortét írta, mint fejfájás ellen kiváló gyógyszert.


Továbbá eső ellen esernyővel védekezem.

(Nap ellen lehet még napernyővel vagy szalmakalappal is, de ezeket nem használom; csak egy ötlet.)

2012. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hazardteam ***** válasza:
68%
Bfilter, DropmyRights, SecureDNS:)
2012. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

He-he, de jó xD

Ha már ilyen off lett a téma, akkor elmesélem, hogy kb egy órája éreztem, hogy valami megfogja hátul a nyakam vagy rámesik. Próbáltam megnézi, megtalálni, hogy mi az, de nem jártam sikerrel. Jobban mondva most találtam meg egy bazi nagy pókot tőlem néhány centire az asztalon xDDDD

Nem tudom, hogy mit csináljak vele:P

Alapból félteni szoktam az ilyen élőlényeket vagy undorodni tőlük. Kiváncsiságból megnéztem közelről, hogy milyen. Megfordult a fejemben, hogy megszem majd. Nem tudom, hogy miért xD Pedig tényleg hánynék:)

No és amíg ezt a baromságot írtam, addig elkezdet szaladni és leugrott a földre. Gondoltam, hogy na bármennyire hasznos a bogarak ellen, én nem fogok vele együtt aludni(pedig megakartam menteni). Rövid gyász és ijedtség után felkutattam a földön és halálra vertem (két lába le is szakadt rendesen). Most fogok menni a temetőbe kapával, hogy elássam. Na a jó, a vége már nem igaz:)

Na, én így védekezem. Amíg hagytok ok minden. Amikor már veszély van, mindenkit elnyomok xD

Na jó ez nem igaz. De a kérdés lehetne kicsit bővebb.

2012. júl. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!