Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miből gondolják Jehova Tanúi,...

Miből gondolják Jehova Tanúi, hogy csak az ő Bibliamagyarázatuk lehet helyes?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjátok szegény JT-seket békén ugyan olyan jogon hisznek abba amibe hisznek mint más a sajátjában.
2012. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim ***** válasza:
27%
Mert ők is tévednek mint a többiek,csak egyik sem látja be.
2012. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy azért, mert elesett állapotukban csak az eszerint gondolkodó emberek segítettek nekik, ezért pozitív előítélettel vannak a nézeteikkel szemben is.
2012. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Nemvagyoknak teljesen igaza van, ezen kívül a vallásosak többsége gondolja úgy, hogy az ő tanai a helyes tanok, hisz azért jár abba az egyházba, felekezetbe. Én úgy gondolom, hogy az enyémek, a protestánsok úgy, hogy az övék, a jehovák és a zsidók a sajátjukat. És így tovább. Ezzel nincsen semmi gond.
2012. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 Hazardteam ***** válasza:
25%
Hát mert ők kisatírozgatták a bibliából azokat a részeket, amik nem tetszenek. Saját szememmel láttam, büszkén mutogatták is. Elég vastagon fogott a golyóstolluk az egyszer biztos! De ami még brutálisabb: Nem hagytak nyugodtan kajálni a múzeumkertben, pedig nagyon éhes voltam. elküldtem őket 3x de állandóan visszajöttek, mint a bumeráng és tolták a rizsát, nem zavarta őket, hogy tömöm a fejemet.
2012. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 lsandor ***** válasza:
20%
Nos mi nem mondjuk azt, hogy mások nem érthetik jól a Bibliát, de az amit mi mondunk, azt támogatja maga az egész Biblia, illetve figyelembe vettük azt is, hogy az első századi keresztények mit tanítottak, tehát akkor amikor még nem romlott meg a kereszténység. Sosem célunk az, hogy kitűnjünk, vagy hogy valami újat mondjunk, csak arra törekszünk, hogy ragaszkodjunk a Bibliához.
2012. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
6%
A második válaszoló téved, mert a Tanúk belátják és változtatnak, ha kell.
2012. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 Hazardteam ***** válasza:
59%
Heheheh hát ez marhajó volt:)
2012. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 anonim ***** válasza:
72%
És eddig mit láttatok be és miben változtattatok?Mert szerintem a homokba dugjátok a fejeteket mint a struccok.
2012. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 Hazardteam ***** válasza:
72%

"csak arra törekszünk, hogy ragaszkodjunk a Bibliához"


Hát, nem nagyon sikerül. Próbáljátok újra, újra, újra és újra. És ha nem sikerül próbáljátok újra. Ti úgy ragaszjkodtok a biblia "hitelességéhez" mint szélütéses Mari néne, aki a bikát akarta megfejni a tehén helyett. Ha meg valaki rátok szól, hogy "ÉBREGGYÉMÁ FEL, NE ÁLMODJ HA ÉBRENVAGY!" akkor csak ráncigáljátok tovább szegény bikát és megmagyarázzátok:)

2012. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!