Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki szeretne jóban megismerni...

Ki szeretne jóban megismerni a bibliát Jehova taui által?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 06:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a Bibliát nem érdemes megismerni. Hogy tudod Jóban megismerni? JÓB már nagyon régen meghalt.
2012. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De van egy könyv aminek az a címe hogy mit tanít valójában a biblia és ez újan kérdésekre ad választ mint miért kell szenvednünk? és még hasonló kérdésekre
2012. júl. 5. 06:59
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Senki. Szerintem előbb tanulj meg magyarul.
2012. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit tanítanak illetve milyen a fordításuk, de maradok ahol vagyok. Rosszat mondanak róla, de butaság lenne emiatt elvetni valamit. Érdekel milyen nézeteik vannak, mert nem biztos, hogy tévesek.
2012. júl. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Ne téríts az interneten keresztül,hogy fogsz elszámolni ezzel a végítéletkor??? Az ördög eszközét használod erre a célra,és ezzel Jehovát szentségteleníted meg!

és plusz tiszteletlenség az Úr felé,hogy nem tudsz magyarul írni.Úgyhogy legyél vele "jóban"...

2012. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A "jóban" heyett a "jobban" kell. Kettő közt van különbség.
2012. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Kedves valaki.

Nem népszerű ez a téma itt, nem tudom megfigyelted-e.

Annak ellenére nem az, hogy ezen az oldalon a Jehova tanúiról lehet érdeklődni.

Csupán nem értem, hogy minek tesznek fel kérdéseket rólunk, ha ezért arra használják fel a neten ezt az oldalt, hogy szidalmazásokkal, megvetéssel kezeljenek minket.

Érdekesek az emberek, mindenben találnak hibát.

Ha egy mocskos tolvaj, gyilkos lennék az a baj,ha szűz az is baj,ha nem akkor az is. Nem lehet minden embernek a kedvére tenni.Tehetsz bármit mindig lesz amiben hibát fognak találni.

A világ ezért tart itt ahol tart. Nincs egyetértés, egymás iránti szeretet, ha lehetne mindenkit aki egy kicsit is el tér jó értelemben a világ felfogásától, azt el kell taposni.

2012. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2012. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én jóban nem, csak rosszban.
2012. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
en a Biblia altal szeretnem jobban megismerni Istent,mert ha olvasom a bibliat Isten Szent Szelleme azt meg is magyarazza es nem felremagyarazza,a Jehova Tanui altal esetleg az ortoronyt ismerhetnem meg de az meg nem erdekel mert az egy kitalalt,elferditett ujsag.
2012. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!