Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van egy lány akivel csak...

Van egy lány akivel csak elkezdtem ismerkedni. Tudtam hogy házas. Nem történt semmi, de a lány titkolja a férje előtt. Nagyon megtetszett. és a legszörnyűbb, hogy hiszek Jézusban. úgy érzem elbuktam. Mi a helyes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Keress olyan nőt aki nem foglalt.
2012. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Felebarátod feleségét ne kívánd!
2012. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem az a legszörnyűbb, hogy hiszel Jézusban, az a legjobb ami veled történhetett! :) Szerinted ez helyénvaló dolog? Te mit szólnál hozzá, ha a te feleségedről derülne ugyanez ki? Szerinted az egy egyenes nő? Ha csak megismerkedtetek abban mi titkolnivalója lehet, ha nem történt semmi?


Szerintem találsz majd magadnak egy értelmes, kedves, őszinte lányt! Ha fontos neked Krisztus megváltása, akkor szerintem Krisztus tanítása is!

2012. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Jézus azt mondta, hogy aki szereti Őt, az megtartja a parancsait. Ne csak szép szavakkal szeresd Jézust, hanem tettekkel is. Felebarátod házastársát ne kívánd!

Nehéz dolog a szívnek parancsolni, de gondold el, mit érezhet a nő férje, ha kiderülne. Ne tegyél tönkre egy családot! És amúgy igazat írt valaki előttem: milyen nő lehet az ilyen? Gondolod, hogy ha a férjének hazudik és titkolózik, akkor neked nem fog? Inkább keress egy egyenes, tisztességes lányt!

2012. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen.igazatok van.csak jó vele időt eltölteni.nem akarok testiséget.
2012. júl. 9. 21:13
 6/18 Granulátum ***** válasza:
12%
Úgyis megbocsát majd.
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó dolog ha nem akarsz vele testiséget. Az, hogy szerelmes vagy belé még nem nevezném bűnnek. De ezt a szerelemet plátóian kell megélned és át kell hogy konvertáld egy mély testvéri szeretetté. Ez idővel isten segítségével sikerülhet.
2012. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Szépen lassan távolodj el. Férfi nő barátság nem létezik, neki pedig megvan már az életében amit egy férfi adhat neki, így ez csak a te önző igényeidről szól, amivel egy házasságot is tönkre teszel. Hagyd, keress magadnak szabad lányokat és fiú barátokat.
2012. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hazardteam ***** válasza:
Hagyd a francba ne rugózz ezen. Ha csak ő akarna valamit, nekemd meg nem mozgatná a fantáziádat, lehetne "haverság" de nagyon max. és még akkor is hülyén venné ki magát. Ha én megtudnám, hogy a párom/nejem (azért írom így, mert ezzel az ateisták is így vannak) más pasikkal kavar, akár ilyen szinten is, elővenném mindkettőt az ziher. Ne kavarj, légy becsületes és ha nem bírsz magaddal akkor se más nőjével foglalkozz. Egyrészt mert ezen csak veszthetsz, sosem fogja otthagyni a kedvedért, másrészt mert csak veszthetsz:) Ugyanis még ha összejönnétek is valami negatív csoda fojtán (ami elég undi mellesleg és köze nincs sem a kereszténységhez, sem Istenhez) akkor is egész életedben benned lenne a kétség, hogy ha 1x megcsinálta mással, veled is megteheti, akármit is ígér. Ha meg csak "lelki vígaszra" vagy lelki szemetesnek kellesz, az is megalázó. Dumálgassa meg amit akar a barátnőivel, anyukájával, de legfőképp: A FÉRJÉVEL! Arra van! Neked meg nincs! Ne szórakozz már tékozlod magad, azt hiszed neked nincs valaki valahol, Isten fukar vagy mi a rosseb? Kapd már össze magad öcsém:) Más nőjét boldogítsa a franc, ha meg "tetszik" akkor húzz onnan a fenébe a sürgősebbik fajktából, ne szarozz. rámehet az életed, boldogságod, jövőd , hited és úgy ale cuzamen minden, mit bohóckodsz ilyen loserségekkel? Ismered a mondást: addig jár a korsó a kútra, míg köcs.. izé, kettő lesz belőle. Ne légy hülye, ne játssz a tűzzel, mert ráfaraghatsz piszkosul. Ráadásul,. míg ezzel a csajjal szambázol, addig lehet észre sem veszed, hogy a tiéd már ott toporog a képedbe, csak lekötöd a figyelmedet ilyen "más babájával", márpedig az igazi, a tiéd nem terem minden bokorban! Na gogogo, ne szenvedj, ébresztő!
2012. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kössz Hazard!! :) ;-)
2012. júl. 11. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!