Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mitől...

Lányok! Szerintetek mitől lesz egy pasi férfias?

Figyelt kérdés
Milyen külső és belő tulajdonságok alapján?

2012. júl. 8. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Magabiztosság, talpraesettség, okosság és erő. :)

Szerintem az nagyon vonzó és férfias, ha valaki meg bírja állni a helyét a világban, tudja mi micsoda, és biztonságban érzed magad mellette.

Az erő pedig nem a kigyúrt, csupasz és szoláriumozott srácokra értetendő... Nem kell nagyon gyúrni, de egy kicsit lehet és a sportolás elengedhetetlen. Legalábbis szerintem. :)

Kinézetre legyen stílusos, és ne hordjon csillogó, színes ruhákat (rózsaszín, sárga, neonszínek...)

Az szerintem undorító (lásd: Flour Tomi...)

Aztán még legyen ápolt, és a frizurája is legyen jó.

Sokak szerint a borosta nagyon férfias, de én nem feltétlenül gondolom ezt így...

Azt hiszem ennyi... :)

2012. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a kisugárzás, hogy éretten viselkedjen, meg tudja védeni a barátnőjét, tiszteljen másokat(ez a nőkre is igaz, persze), külsőre legyen ápolt, izom témában mindenkinek más az ízlése, ahogy szőr témában is, így erről nem nyilatkozom.
2012. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tud kezdeményezni és udvarolni, megszerezni a nőt, aki kell neki :) (És nálam alap, hogy ne szőrtelenítse magát)
2012. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külsőre például nem csontváz , van rajta izom , de ne úgy hogy undorító legyen. Mindig képes megvédeni, és úgy szeret, hogy nem nyálas, de tudtomra adja, hogy szeret.Ezt nem kell szavakkal,elég ha néha meglep egy csókkal,vagy egy vacsorával. Szerintem ha egy férfi őszintén szereti a barátnőjét, az teszi igazán férfiassá.De szerintem ez a legjobb megfogalmazás rá:P:

Egy nő,nem szereti a bólogató kiskutyákat,sem az ordító majmokat,azt szereti ha az oroszlán sétál csendben mellette... ;)

2012. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én alapvetően a haját nézem meg először:D ha ápolatlan,zsíros,akkor nyilván nem.De ha rendesen van ápolva,és még jól is néz ki,az nekem bejön(:
2012. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!