Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem utálják ki az...

Opalonyx kérdése:

Miért nem utálják ki az Emberek a sátánista Lady Gagát?

Figyelt kérdés
Rengeteg sátánista szimbólumot használ a klippjeiben, egy egész csapat segít kitalálni a csomó izléstelenséget. Nem hiszem el hogy senki nem veszi észre...

2012. júl. 15. 23:05
1 2 3
 11/28 Mulder614 ***** válasza:
17%

A biblia ezt irja

"Tudjuk, hogy az Istentől származunk, de az egész világ a gonosz hatalmában van."


Ne csodálkozz ha senkit nem zavar.

Másrészt a 2 Korintusz ezt írja.


"Nem is csoda, mert maga Sátán is folyton átváltoztatja magát a világosság angyalává."

2012. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező

A "Miért nem utálják ki az Emberek" alatt kiket értesz,vallásosokat?

2012. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem igaz, hogy nem veszitek észre? Ez polgárpukkasztás, azért hogy foglalkozzál vele. Felteszed ezt a kérdést, így aki nem ismerte is meg fogja nézni a klipjét. Ezt hívják PR-nak. :) Egyszerűen jó PR emberei vannak.
2012. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem polgárpukkasztás , ha az lenne akkor felszólalna a multik és a politikusok ellen . Rájöttek már régebben az emberek , a negatív reklám is reklám ,pláne ha ingyen van . Lady Gaga zenéje kifejetten primitív , nincs benne túl sok művészi érték , mert csak azért csinálja hogy sok sok pénze legyen . Ő még szerintem nem is biztos , hogy sátánista . Lil Wayne-nek ez a klipje már szinte félraérthetetlen:

http://www.youtube.com/watch?v=OZLUa8JUR18

2012. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
41%

Oké, sátánista, értjük. És? Te meg keresztény vagy. Annyi a különbség, hogy te komolyan veszed a bugyuta mesédet, ő meg direkt csinálja, mert ez a show része. Azért csinálja, hogy felfigyeljenek rá, hogy utálják vagy imádják, minél többet beszéljenek róla, mert annál többen fogják megvenni a lemezét, megnézni a videoklipjét, amiből pedig pénz folyik. Egyébként meg ezeket a zenéket nem neked csinálják. Nem tudom feltűnt-e, de a mai keresztények erős 80%-a gyakorlati ateista. Néha-néha eljárnak templomba, főleg temetésekre, egy istenbe is hiszegetnek, de a jézusi életmód messze áll tőlük, a Bibliát meg elképesztő hányaduk soha nem is olvasta. Hozzáteszem, én mint ateista igen, amikor már majdnem áttértem a kereszténységre. De a Biblia még jobban eltaszított tőle. Sokan mondták, hogy "kezdjed az Újszövetséggel, sokkal érthetőbb". Én csakazértis az Ószövetséggel kezdtem, és megértettem, miért mondták azt, hogy az Újszövetséggel kezdjem.


Ez is aljas ravaszság. Az Újszövetség bemutat egy szerető, jóságos istent, aki leküldi önmagát, fiaként, majd megváltja az emberiséget. Ez szép és jó. És az Ószövetséget már minek is elolvasni, ugyanez csak Jézus nélkül, mondták nekem.


A nagy szart. Az Ószövetségben az istenetek egy mocskos tömeggyilkos. Csak szemléltetésképpen: Hitler milliókat gázosított el, míg Isten megfullasztotta őket. Miért? Mert az emberiség (a zsidók) rossz volt, ezért el kellett pusztítani őket (gázkamrák és özönvíz), kivéve a kiválasztottakat (Noé és családja illetve az árja népek).


Hitlert elítéljük, Istent meg imádjuk. Köszi, én nem akarok egy kétszínű, tömeggyilkos isten Mennyországában lenni, annál még talán a pokol is jobb.

2012. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

"Maga az Isten, saját kezével?"


Értem tehát a születés ocsmányság. Mert ez szerepel az egyik klipjében, ahogy szül. Tehát az anyaság a sátán szimbóluma. Értem.


Valahol szerepel egy unikornis is, ami mindenhol máshol a nemesség jelképe, természetesen a keresztényeknél a sátán bélyege. Értem.


Az egyik klip elején csókolózik egy férfival, aki később lehajítja az erkélyről. Nyilván a szexuális tartalom miatt szintén valami gonosz szellemnek kellett működni a dologban


Egy másik dalában arról énekel, hogy szerelmes egy olyan férfiba, aki elárulja és nem érdemelné meg a szerelmét és közben motoroznak és táncolnak. Egek!!!


És persze a már említett születéses klipben arról énekel, hogy nem szégyelljük, hogy mások vagyunk, mert mindenki úgy jó, ahogy van. Bizony. Ez alapján nem csak sátánista, de ő maga a sátán. Hogyne. Most már minden világos.


A vallások a leggonoszabb dolgok, mint bármi más ezen a világon.

2012. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

"Maga az Isten, saját kezével?"

*Ez nem ide tartozik.

2012. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem az a legnagyobb baj vele ahogy kinéz, hanem amilyen zenét csinál:D

Na de ezért sem utálom, mivel van kapcsoló a rádión/ TV-n:)

2012. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem sátánista és azért nem utálják, mert jó zenét csinál.
2012. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
12%

Na azért vigyázzunk a kijelentésekkel.

Ugyan is Hitler ártatlan embereket ölt meg,

A teremtő pedig csak azokat, akik megfertőztették a tiszta életet a gonoszságukkal.

Mennyire nem vagy igazságos.

És ez nem kétszínűség.

Nem majd hagyta volna örökké hogy egyes szemét emberek más gyengébb emberek életével játszanak.

Ha elolvastad volna a beszámolót a bibliából, láthattad volna hogy akkora volt a gonoszság, hogy azt már nem lehetett szó nélkül hagyni.

ÉS ami a legszembetűnőbb az emberek még is szerettek ilyen mocsok életben élni, mert senki, hangsúlyozom SENKI nem ment be önként a bárkába, hogy megszabaduljon ettől az iszonyú élettől.Gúnyosan kiröhögték Noét a családjával együtt, meg még meg is akarták öni. Meg elmebetegnek bolondnak kiáltották ki Őket mikor mondta, hogy a teremtő nem nézi tovább ezeket a dolgokat és aki szeretne jöjjön be a megmentés eszközébe.

Tehát maguk döntöttek úgy hogy megakarnak halni.

Így hát csak ne hibáztassunk senkit. Mindenki önként hoz döntést a saját életéről.S nem okolhat senkit ha rosszul döntött, csak saját magát hibáztathatja.

2012. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!