Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismeritek Eudoxia és Tamás...

Ismeritek Eudoxia és Tamás tanúbizonyságát?

Figyelt kérdés
nem tudjátok, van-e írott változata?
2012. júl. 25. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

ismerem

nem tudom van e

csak azt tudom hogy sok mindent nem lehet az Igéből

alátámasztani ebben a bizonyságban

meg egyébként is Isten már mindent elmondott nekünk

2012. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Biblia Írja:


"És ímé én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig!" (Mt 28:20


Ma is szólhat és figyelmeztetheti népét Jézus .Mert elküldetett a szentlélek.A Biblia a Szent könyv amely megíratott nem lett ezzel megváltoztatva(nincs bővítve)...

2012. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen ,de nem találtam róla írásos változatot.A film elég tanúságként szolgál...
2012. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerem, és nem tudom hogy mit gondoljak róla.
2012. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írd le, és akkor lesz írott változata :)
2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Sok olyan dolgot mond a hölgy, ami igazság: nők viselkedése, atyafiak viszonyulása egymáshoz, egyház helyreállítása - de ezek mind benne vannak az Igében, a Bibliában. Miért kellett ezért nagy jelenés? - kérdem én. Viszont, ami súlyos, hogy olyan dolgokat lát a mennyben, ami nincs benne a Bibliában, vagy nem úgy van leírva. Márpedig én úgy gondolom, hogy akit Isten elvisz a mennybe, hogy megmutassa neki, az nem láthat mást, mint amit János apostol látott és leírt a Jelenések könyvében. Nem tudom, hogy láttad-e a videót, mondanék pár példát: az Atya trónja: eudoxia szerint felhőbe van burkolva, valami arany van előtte, balkéz felől egy szökőkút, amiből vér folyik, a Bárány vére, és az Atya azon keresztül néz bennünket. Ilyent a Biblia nem ír le nekünk. A Jelenések könyvében szépen le van írva, hogyan néz ki Isten trónja, de semmilyen szökőkútról nem ír, amelyből a Bárány vére folyna. Olvasd el a Jelenések könyve 4-5 részt. Másik példa, hogy a szentek vérét látja eudoxia kiáltani, hogy Isten álljon bosszút értük. Ez sem így van leírva, lásd Jelenések 6,9-10-11. Lát eudoxia nagy szép lovakat, sárgát, fehéret, szürkét vagy feketét most már nem tudom pontosan, hogy angyalok tartják őket lekötözve láncokkal, de a lovak tajtékoznak, mintha arra várnának, hogy indulhassanak. És kihangsúlyozza szépségüket. Olvasd el kérlek a Jelenések 6,1-8 részt. Halált, nyomorúságot hozó lovakről és lovasaikról ír az ige. Nem passzol." (M.B.)
2012. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, én is láttam kétszer, és számunkra nagyon buzdító volt! hisz egyfolytában a szeretetre buzdít.

az a véleményem, hogy ha Isten megmutatná nekem vagy nektek ugyan azt, mindannyiunk másként látná, mert más az egyéniségünk.

2012. júl. 26. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Elég nagy hülye vélemény az, hogy minek ilyen, mert minden benne van az igében...

Ez hazugság.


Ahhoz van benne minden, hogy üdvözülj, és ha prdikációból ennyi maradt meg, vagy a prédikáló mondta eleve rosszul, vagy te érted veszélyesen félre.


Minden benne van, ami kell, hogy megtérj, és hogy utat mutasson, hogy kell megélned szellemben a keresztémny életed.


De nincs benne töménytelen dolog. hizs maga az ige ír olyanokat, hogy több prófécia el van pecsételve, amit nem lehet még elmondani, vagy megérteni.

eleve az Úr olyanokat készít ott fent ,amiket szem nem látott, fül nem hallott, emberi szív el sem gondolt...


Eleve pont erre tanít az ige, hogy az Úrral járj!!!

Énok is az Úrral járt, nem azt írja, hogy sokat imádkozott, ami sok ilyen felszínes kereszténynél egyoldalu zsolozsmát takar, hanem hogy vele JÁRT!


Ezek az emberek nem elégedtek meg azzal az átlag "keresztényi szintel" aminek a sátán repesve örül, hanem mélyebben akarta megismerni Istent!!


Gondolom az a sok okostojás Hites vezető, aki hamisprófétázza, és csúfolta ezt a párt, bele sem gondol, hogy Jézus sem elégesdett meg az irás tanulmányozásával, ami amúgy már fiatalon ment neki, nagyon jól ismertew, tudta, és értette is, szellemből. mégsem elégedett meg ezzel, hanem az Atyával járt-kelt, vele kezdte a reggelt, vele feküdt, kereste, beszélgettek, látta és vele JÁRT!

Még mikor a tanítványok rég elaludtak, mindig vele volt!!!

Ha komolyan veszed a tanításait az igének, Jézusnak, akkor mindenkinek így kéne keresnie Istent, és az már Istenen múlik, hogy kinek mit ad, mibe viszi bele, mit mutat neki.

Az a sok irigy, ostoba vezető, aki ezt kritizálta, nem hiszem hogy értené azt, amit évtizedek óta tanított, mert akkor örülne, hogy végre nem csak amerikából kell ilyen könyveket kiadni, nem is kevés bizonyságot neten nézelődni, hanem nálunk is UGYANAZ az Isten, mint ott, és végre nálunk is elkezdhetnék az emberek így keresni Istent.


Tanítanak korszellemekről, divatról, és nem veszik észre, hogy beleszürkültek a "kereszténységükbe" beleszoktak, hogy hú de okosok, hú de jókat tanítanak, hú de sokan járnak alkalmakra (amúgy hites pásztortól hallottam, hogy utóbbi 2 évben 5000-el csökkent a Bp-i hites gyülekezet, szerdánként pang a csarnok fele, a székeket jó ritkán kell rakni, hogy többnek tűnjön, csak a vidám vasárnapokon, meg konferenciákon telik meg, mikor a sok hűséges vidéki felmegy, meg is vámolják őket a méregdrága pofátlan áras büfékben..., ezek ellenére mégis új csarnokon jár az eszük..) visszatérve, korszellemek, meg stb tanítanak, és gadagnak érzik magukat látásban, tanításban, nincs szükségük semmire... ugye milyen bibliai? nincsw szükségük Isten valós jelenlétére.


Elgondolkodtál már mi az hogy valós??? Nem csak hogy hiszed hogy ott van, de nem látod, nem érzed... "csak a hited"-el érzed, vagymi... Igen is hopgy egy szerelmes mebyasszony látni, érezni megtapasztalni akarja a vőlegényt!!!


Ezek a kritikusok magukba szállhatnának pár hete böjtölve, és az éhséget, meggazdagodottságérzést összevethetnék az igével, és a betokosodott irigy véleményezéseik helyett bibliai látásokkal összevethetnék az isten előtt utálatos véleményeiket...

Eleve a 800.000-es, milliós havi keresettel a fent említett megkövéredett szíveikkel saját megtéréseikért könyöröghetnének, és a kialakult gyülekezetvezetési kasztrendszert felszámolva egy bibliaibb épeszűbb, másik örömének örülő hozzáállást kialakíthatnának, akkor talán ezt a magyar átkot megtörve ők is közelebb kerülve Istenhez hétköznapibbá válhatna a hitesek életében is Isten jelenléte. Mert tanításban profik, de le is ragadtak, mint ahogy sok új kezdemény az egyházban megrekedt. Nem csoda, ha Sándor is évtizedek óta prédikál csodákról, és elég kevés történik, holott sokszor teljesen jó, friss kenetteljes tanítást ad, mégis évek óta visszafejlődik a gyülekezet! Anyagilag elszálltak, hatalom betokosodott, kis embereket sok vezető lenézi, leszólják a szellemi megújulásokat.

Hála Istennek, hogy Istent hidegen hagyják az ostoba falak, és megérinti azokat, akik őt keresik, és naponta sok órán át, hetekig, hónapokig keresik.


dicsőség Jézusnak, az Atyának, és a Szent Szellemnek, akit küldött, hogy ezek működjenek, és természetfeletti Krisztusi életet élhetünk itt a földön!

2013. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Elsa ***** válasza:
65%

Kedves legutóbbi válaszoló, szerinted a Hit Gyülekezete jellemzője az. hogy ''évek óta visszafejlődik a gyülekezet''. Tudod mi az igazság?

Európában nincs még egy ilyen gyülekezet,

AMI ENNYIRE PROSPERÁLNA !

2015. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Elsa ***** válasza:

Az 51 %-os vélemény-hasznosság mutatóm az ellenlájkolóknak köszönhető, akik ellenállnak Isten munkájának és nem kedvelik az igazságot(ld.: fent).

De egy dolgot elfelejtenek. Mégpediglen azt, hogy engem antilájkolhatnak orrvérzésig, Isten Igéje pedig morgolódásuk, rosszintulatuk és sértődöttségük ellenére

B E T E L J E S E D I K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-

:)))))))))))))))))))))

2015. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!