Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Előző életemben Szauron...

Előző életemben Szauron voltam (előző reinkarnációm), szerintetek követelhetem vissza a hatalmam, lehetek a világ ura?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hiába. A fény erőinek seregét úgysem győzheted le. Majd eljön Gandalf reinkarnációja,Frodó reinkarnációja, Samu reinkarnációja, stb...

De azért követeld vissza, jó?:D Nekem tetszett a gyűrűk ura, szívesen megnézném élőben is.

2012. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha melléd állok, megígéred, hogy Legolast nem ölöd meg? Zárjuk be egy ketrecbe, aztán majd én elintézem a dolgokat vele...:P ;)
2012. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na már két támogatóm is van, holnap benyújtom a kérvényem az ENSZ felé.
2012. aug. 8. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt tömesd be a Végzet hegyét.
2012. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nézd meg a Sailor Moont, a gonosz ott is követelte vissza hatalmát, de a Hold hercegnője és harcosai újjászülettek, hogy legyőzzék. Nincs hatalmad a Jó felett :D :D
2012. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felőlem lehetsz, csak ne úgy, mint Voldemort!
2012. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit tenned kell, lopd el a kettétört pengét és kovácsoltasd újra! Majd a holtakat a kanyonban zsarold meg, ha segítenek neked a háborúban, szabadon engeded őket. Át kell verned őket, persze, mert csak a királynak engedelmeskednek, de mindenki azt mond, amit akar... :D. A kard meggyőzi őket.


Van egy jó kis élőholt sereged, ami gyakorlatilag elpusztíthatatlan... :D

2012. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Hazudd azt egy könyvben,hogy képes vagy kommunikálni az Istennel,aki azt mondta,hogy kiválasztott vagy!Majd hazudd azt,hogy ideküldött a világba,hogy elfoglald a földjüket!

2012. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neeem ez már elavult módszer. Most már az kell mondanod te vagy maga Isten, és aki követ, az megáldatik.
2012. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy aki követ, az pénzért cserébe szuper-erőket kap... Ja várj, ezt már elsütötték a szcientológusok!

Inkább mond azt, hogy aki követ, halála után isten lehet egy bolygón... Ja várj, ez meg a mormonok...

Tudod mit, mondj csak annyit, hogy aki követ, az halála után halhatatlan lesz, és örökké boldogan fog élni egy elvarázsolt helyen... Jaj, ilyen is volt már :(


Nem tudom mit lehet még kitalálni, túl nagy a konkurencia :(

2012. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!