Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ehez a filmhez?

Mit szóltok ehez a filmhez?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiság.Minden vallásos és nem vallásos ember vélemény érdekel.Előbb nézzétek meg aztán kommenteljetek!Nekem amúgy tetszik és egyetértek vele!


[link]


2012. aug. 19. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


Túl hosszú, és ahogy eddig ránéztem, bocsáss meg, de nem igen keltette fel az érdeklődésem. Inkább foglald össze miről szól röviden, aztán küld el privtátban a tartalmat, és válaszolok, ha érdekel a véleményem.

2012. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Összefoglalni nem érdemes mert az nem mutatja be jól a teljes művet!Igazából sejtettem,hogy ez probléma lesz,de talán lesznek páran akik megnézik.Azért köszi,hogy legalább bele néztél
2012. aug. 19. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is bele néztem. Nem kell meg köszöni. ;-)


Nekem van egy ötletem, ez az, hogy kérdéses részek kapcsán felmerülő vagy számodra kifejezetten tanulságos mondatok kapcsán benned meg fogalmazódó kérdéseket írd ki.


Én hiszek Istenben de az egoban is. ;-)

2012. aug. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!