Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tegnap egy megdöbbentő Jehova...

Tegnap egy megdöbbentő Jehova Tanúi-s videót láttam. Még nem tudtam napirendre térni felette. Más is van így vele? Ez számomra olyan hihetetlen!

Figyelt kérdés
Ez volt az: [link]
2012. aug. 26. 09:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
0%

Mi a kő 60-as. Csak nem tapasztalatból írod amit írtál?Áruld már el, milyen helyezéseket értél el süketelésből, paraolimpiász?


Cső.....Charlie

2012. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Jaj nem őrültek meg aJT-k, csak már nagyon régóta félre vannak vezetve és ők ezt valóságnak élik meg. Tényleg elhiszik h van egy ilyen szigorú isten aki figyeli őket és bármit megtennének h a képzeletbeli örökéletüket megkaphassák, ami ettől a szigorú vérengző, bosszuálló, a végletekig bekorlátozó istentől függ. Hozzá teszem ők a bibliára építik a vallás nagy részét és teljesen igazuk van mert a biblia tényleg egy ilyen Isten ír le(ószövetség). Nemtudom mi olyan meglepő ezen, hiszem az összestöbbi vallás is ugyan ezt csinálja, van ami durvábban van ami gyengébben de az alapfilozófia mindenhol ugyanolyan téveszmékre, dogmákra, ember vagy biblia által kitalált teóriákra épülnek. Ti akik most lehülyézitek a JT-ket, egy másik vallásnak vagy eszmének ugyan olyan butamódon bedőltök.
2012. okt. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

ezt én is ma láttam egyszerűen nem tudom felfogni mi lehet ez.

ki talál ki ilyesmiket??

ki ilyen elvetemült retardált???

nekem ez nagyon sok.

2014. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!