Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jár valaki közületek a Budapes...

Jár valaki közületek a Budapest mecsetbe/Magyarországi Muszlimok Egyházába?

Figyelt kérdés

Salam Alaykum!

Én szeretnék egyszer elmenni oda,de félek mert nem ismerek senkit és nemrég lettem muszlim. Örülnék ha tudnék levelezni oda járó muszlimokkal hogy legalább így interneten keresztül megismerhessek pár embert.

16/L



2012. okt. 19. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Én magam nem vagyok muszlim és a budapesti mecsetben még soha nem jártam. Azt sem tudtam, hogy van Budapesten mecset, de külföldön több mecsetben voltam már és a muszlimok mindenhol nagyon kedvesen, barátságosan fogadtak, annak ellenére, hogy keresztény vagyok amit kérdésre mindig el is szoktam mondani. Mindig körbevezettek megmutatták a dolgokat, elmesélték a szokásaikat, készségesen válaszolnak a kérdésekre.

Szerintem nyugodtan menj oda, és ismerkedj meg személyesen a közösség tagjaival. Nem hinném, hogy bármitől félned kellene.

2012. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Alykoum, wa rhamatoullah, attól kell a legkevéssébé félned, hogy nem ismersz ott senkit, hiszen tesok vagyunk, a legjobb szerintem ha belépsz facebookon a csoportba (Magyarországi Muszlimok Egyháza) minden héten vannak programok, külön nőknek/lányoknak is (talán szerda délitán) meg szombaton előadások ahova mindenkit várnak szeretettel, vagy csak menj be egy imára, én valamikor majd' mindennap lejártam, csak sajnos most messze lakok, meg férfiként annyira nem ismerem amiket a nők stoktak csinálni, de hihetetlenül aktívak, nézz körül tényleg a csoportban ott biztos tdsz ismerekdeni.
2012. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!