Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyi idő alatt lehet kiolvas...

Mennyi idő alatt lehet kiolvasni a Bibliát?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Próbáld ki.
2008. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már elkezdtem,de én most arra vagyok kiváncsi,hogy aki kiolvasta,az mennyi idő alatt olvasta ki kb. ?
2008. máj. 25. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem olvastam, nem tudom.:)
2008. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen egyénfüggő.

Nem csak olvasni kell, hanem érteni is.

Aztán pedig visszalapozni, és összevetni azokat a részeket, amelyek ellentmondanak egymásnak.

Nem lesz rövid.

2008. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
45%
Ha ebben a világban élsz, akkor egy örökké valóság, ha viszont szereted a sci-fi-t akkor egy kicsit kevesebb.
2008. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

kepzeld, en tudom a valaszt!

..huh..11even keresztul, minden hetvegen gyulekezetbe mentem, ott napi harom ora predikalas volt..

gondoltam, mert ne? kiolvasom a bibliat, hisz' annyi jo tortenetek, bolcs mondasok, szep gondolatok vannak benne..hozzakezdtem, 2005.-ben ma 2008 van..es meg mindig olvasom :o)

nem eleg olvasni..

tanulmanyozni kell!

mikor csak olvastam, akkor egy ido utan meguntam...

aztan elkezdtem ERTVE olvasni...

hihetetlenul tetszik !!

sok jo kellemes elmenyt neked!

2008. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem másfél év alatt sikerült. Mondjuk, elég rohanós volt, nem gondoltam nagyon bele a dolgokba, alig emlékszem már valamire, amit azelőtt ne tudtam volna, szóval így semmi értelme. Meg csomó helyen iszonyú unalmas, máshol meg (szerintem) indokolatlanul kegyetlen. (Irts ki minden körülötted élő népet, stb. Lehet, hogy nem egészen ilyen megfogalmazásban)
2008. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
32%
Pontosan egy ev alatt lehet kiolvasni a Bibliat,Isten szavat.Ha minden nap elolvasol negy fejezetet.De mindenesetre fontos az elmelkedes az olvasottakon.Aki nem olvassa Bibliat,nem rendelkezik altalanos muveltseggel. Kerdeseiteket varom:jokermester@freemail.hu
2008. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Én az elégetéssel próbálkoztam, az egy kis benzines fröcskölés után úgy kb 4-5 perc volt.
2008. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanakkor a Rámájana, a Mahábharáta, a Bhagavad-Gíta, a Korán, Buddha beszédei és a Lótusz-szútra is az általános műveltség részei, és azokat is ismerni KELL.
2008. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!