Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit érdemes tudni a Pünkősdi...

Mit érdemes tudni a Pünkősdi Karizmatikus Keresztények Gyülelekezetéről? Mesélne vki nekem erről?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hogy nálunk hogy zajlik az Isten, Mária és Jézus - náluk is vannak ilyenek? miben külömböznek mondjuk a katolikusoktól?
2012. nov. 26. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"de nem nekünk embereknek kell eldönteni, hogy ki is az igaz, vagy ki a hamis!"


Ennek ellenére sűrűn pontozgatják le az ide vezényelt hitgyülisek az őket bíráló kommenteket...


Figyeld meg, ez is nemsoká 0%-os lesz.

Ez is engem igazol.

2013. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Bibliában benne van, hogy "szeresd felebarátodat jobban mint önmagadat", "


Akkor mégis miért működik hitgyülis imakommandó, akik parancsszóra összegyűlnek és átkozódnak?

2013. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

# 11/12


Inkább általánosságról beszélnék...:D

Szerintem most nem éppen az a leg fontosabb, hogy hogyan pontoznának le téged, vagy engem..

A gyülekezetet is ugyan úgy lehúzzák, szóval ez oda vissza játék szinte.


A másik, hogy én még olyannal nem találkoztam, hogy parancsszóra vezényeltek volna minket, hogy kutakodjunk olyan mondatok után az interneten, amik lehúzzák a Hit Gyülit, s akkor szépen adjuk vissza nekik ami jár!:D



# 12/12


I. Timóteus levél:6:12

"Harcold meg a hitnek szép harcát"


Te ugyan úgy hagynád, hogy szidjanak téged?:D

És most nem azt állítom, hogy nekünk szidni kell azokat, kik minket oly szépen el akarnak ásni... De viszont figyelembe tudom ajánlani a zsoltárokat!

2013. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"de nem nekünk embereknek kell eldönteni, hogy ki is az igaz, vagy ki a hamis!"


Ennek ellenére sűrűn pontozgatják le az ide vezényelt hitgyülisek az őket bíráló kommenteket...


Figyeld meg, ez is nemsoká 0%-os lesz.

Ez is engem igazol."


Nem az őket bíráló kommenteket pontozzák le, hanem a hamis kommenteket... mint pl: összegyűlnek átkozódni. Vagy lopják a pénzt. Azt pedig hozzáteszem, hogy igen, vannak képmutatók a gyülekezetben is.... De ez nem azt jelenti hogy máshol nincsenek. A történelmi egyház tagjai közt is vannak szép számban. Az én ismerőseim közt pl: akik kereszténynek vallják magukat, azok engem zsidó szektásnak mondanak, magukról meg keresztényt mondanak. De ha azt mondom nekik, hogy ádám és éva, akkor máris megtámadnak, hogy milyen hülye vagyok, hogy ezt elhiszem. Hát nem ez a kereszténység kéremszépen? Ádám és évával kezdődött a kereszténység szerint, és nem evolúcióval... tehát.

2015. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kereszténység az Újszövetséggel kezdődik.
2015. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!