Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki-mit gondol ha valaki...

Ki-mit gondol ha valaki keresztényként arra hajt, hogy minél több %-os szavazatot kapjon emberektől és ez adja a hitelességét itt a fórumon? (És a szavazatokért mindenre képes.. )

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Es most reklam:
2012. dec. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég paranoid téveszmés kérdés. Talán nem itt kéne élni, hanem néha kimenni a jó levegőre.
2012. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólókkal egyetértek.
2012. dec. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mi mindenre lehet képes itt az ember? Válaszolok egy kérdésre, aztán vagy lepontoznak, vagy fel.
2012. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki arra ad, hogy kinek hány százalékos az itteni szereplése, az ezen a fórumon nem fogja megkapni a feltett kérdésekre a megfelelő válaszokat... Ugyanis laikusok szavazatairól van itt szó.
2012. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem arról van szó, hogy hajtunk arra, hogy minél több pontot szerezzünk. Nemem is van rengeteg népszerűtlen, lepontozott válaszom. Pedig nem tettem mást, mint hogy kiálltam azok mellett az elvek mellett, amelyekben hiszek. Szerintem mindenki így van ezzel, aki nem trollkodni jön ide. Az pedig, hogy hány százalékos lesz egy válasz, többnyire attól függ, hogy az olvasói közül hányan értenek vele egyet (persze, csak ha értékelik a választ).


Üdv.

2012. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!