Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik a Vallási nézeteid?...

Mik a Vallási nézeteid? (hitetlenek kíméljenek)

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
miért kíméljünk? az is egy vallás, ha magamban hiszek ... és általában nem a vallásokkal van a probléma, hanem a papjaikkal (mindegy, hogy melyik vallásban hogyan nevezik őket)
2012. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

1. mindenkinek tiszteletben tartom a vallását!

2. mindenkitől elvárom, hogy tartsa tiszteletben, hogy ateista vagyok /ne akarja rám erőltetni a vallását/!

3. senki ne akarjon a vallása nevében népirtást tartani!

2012. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zsizsik666 ***** válasza:
58%

Pogány vagyok.

Nekem sincs bajom alapvetően senki vallásával, sem az ateizmussal, én a kereszténységet is tiszteletben tartanám, ha nem akarnának térítgetni meg megmondani a frankót, hogy milyen gagyi vallásom van. Nekik meg milyen fasza. meg hogy régen őskereszténység volt és nem is létezik a vallásom, stb. Pokolra kerülök, meg majd megver az isten, majd beteg gyereket ad, stb. szövegekkel térítgetnek :S Ha gagyinak tartja hogy pogány vagyok, oké, egyszer mondja el, de ne próbáljon áttéríteni az ő hitére, ami meg szerintem gagyi. Ezért szoktam fikázódni itt is:D

2012. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Spirituális sátánista vagyok,de tiszteletben tartom mindenki más vallását és nem erőszakolom rá senkire a nézeteimet.
2012. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
VAllási nézet..., én csak azt hiszem, ami a Bibliában van megirva. És ami azon kivül van az csak az emberek által kitalált félrevezetés!
2012. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, arra vagy kíváncsi, hogy van-e sok olyan ember, mint te?

Nem sok lesz... nagyon szétszakadoztak már a modern világban a vallások.

Ebből is látszik, hogy valószínűleg egyik sem igaz.


Amúgy pedig nincs jogod egy ateistát sem kitiltani innen, ha rendesen viselkedik.

2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem olyan hitem van mely egyik valláshoz sem kapcsolódik szorosan. Talána katolikushoz van a legközelebb, annyi különbséggel, hogy hiszek a reinkarnációban mert a hitem alapja a lélekfejlődés. Ezzel is magyarázom földi létezésemet és a reinkarnációt, hisz egy élet szinte semmire sem elég.
2012. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
“Nem könnyű dolog a sok [filozófiai, vallási] rendszerből kiválasztani a helyeset; az egyik ezt választja, a másik azt, a bölcs – egyiket sem.” (Buddha)
2012. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!