Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hívők ÉS HITETLENEK! Mi a...

Hívők ÉS HITETLENEK! Mi a véleményetek az ateistákról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 19:37
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy a jozan eszükre halgatnak, és nem hisznek olyan h*lyseségekben, aminek nicns semmi valoság alapja.
2010. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
90%
Ő ebben hisznek, amire biztosan megvan az okuk. Amúgy semm közöm hozzá. Ennyi.
2010. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem, én is valódi ateista vagyok, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol a mi szemléletünkről, mert az ateisták véleményét a hívők dolgairól már mindenhol halljuk és érezzük látjuk stb8sok spirituális hülyeség) de ők mit gondolnak rólunk?
2010. aug. 9. 19:45
 4/58 anonim ***** válasza:
66%
gondolom nem szeretnek! nem vagyok megkeresztelve! kíváncsi vagyok ezhánynál veri ki a biztosítékot :D
2010. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
83%
evolúcióban hiszek, nem isteni teremtésben. ennyi. nem zavarnak a hívők, de engem senki se próbáljon jobb belátásra bírni, mert racionális vagyok, így úgysem fog sikerülni.
2010. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár ateista barátom, én keresztény vagyok. Nem szoktunk ezen vitázni, hogy kinek van igaza.
2010. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
97%

Pont leszarom.:)

Nekem tök mindegy,ki,hogy éli az életét.Lehet néger,sííta,meleg,sportoló,kövér,mexikói,zsidó,cigány.Nem ez fogja meghatározni,hogy kedvelem-e az illetőt.

2010. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
66%

"Azt hogy a jozan eszükre halgatnak, és nem hisznek olyan h*lyseségekben, aminek nicns semmi valoság alapja."


Szívemből szóltál, még egy szavazat erre!

2010. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
95%

Én hiszek Istenben, de hiszek a tudományos elvekben is. Nem hibáztatom azt, aki ateista, minden joga meg van hozzá. Értem az érvelésüket, jogos amit állítanak, de vannak olyanok, akik másban (is) igazat látnak, ezért maradnak vallásosak. Azt nem szeretem, amikor az ateisták leszólják a vallásosokat, mondván agymosottak, stb. Persze a vallásosak is tudnak leszólni embereket, de szerintem jóval ritkábban teszik ezt.

Tényleg nincs semmi bajom velük, ők képviselik talán a modern "elvet", én viszont megmaradok régimódinak, de ezt sajnos sokan lenézik...

2010. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
83%
Mivel ateista vagyok, ezért bírom őket.
2010. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!