Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért engedték hogy egy...

Miért engedték hogy egy szabadkőműves személy mint Paskai László a Magyar Katolikus Egyházban bíboros legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Mert a katolikus egyház is csak egy marionett-báb a háttérhatalom kezében.
2012. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Gyulay Endre is szabadkőműves, a katolikus egyház bomlasztója.
2012. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Pontosabban azzá vált az 1962-65-ös II. vatikáni zsinat óta! Sajnos!


De a katolikusok között is van, akik nem adták fel és nme fogadták el ezt!


Ők az FSSPX (Szent X. Piusz Papi Testvériség)! Közéjük tartozott Marcell Lefebvre is, olvasd csak el a könyvét: Nyílt levél a tanácstalan katolikusokhoz!

Mindent meg fogsz érteni belőle!

2012. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
59%
Ne felejtsük ki Lékai László békepapot sem.
2012. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez is 2 nagyon jó cikk a témáról:


[link]


[link]

2012. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
sajnos a mostani bíboros Erdő Péter ugyancsak tagja a szabadkőműves titkos szervezetnek
2012. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem olvastam végig, majd ha több időm lesz megteszem.

De az első néhány sorból meg tudtam állapítani, hogy semmit sem szabad belőle komolyan venni. Sem magát az állítást, sem pedig annak ez ellentetjét. Mert egy meghasonlást okozó marhaság.

2012. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Aha, szóval ha probléma van akkor dugjuk a homokba a fejünket....tudod mi a meghasonlást okozó marhaság? A hozzád hasonló kávéházi katolikusok (már ha az vagy) gyáva, elvtelen, meghunyászkodó magatartása
2012. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagyok katolikus. Jobban mondva protestáns exkatolikus vagyok, akinek a kereszténység fontosabb, mint a dogmák és a hókuszpókok.

Helytelennek tartom mind azt, ami az általad linkelt pontokban le van írva és mind azt, ami az ellenkezője.

2012. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

De igazad van, abszolút hülyén fogalmaztam.

Azt akartam mondani, hogy az a linkelt kívánságlista blődség akkor is, ha betartjuk és akkor is, ha direkt az ellenkezőjét tesszük annak, ami benne van.

Bocsi....

Hogy Paksaival mit csináltok, az a ti dolgotok. Szerintem nem nagyon van szükség bíborosokra stb..

Azt meg csak észre vennétek, hogy nem Isten tanításait követi az egyház, vagy mégsem? Nincs valahová leírva (ha a lelkünkre már nem figyelünk oda?).

Akkor meg kit érdekel, hogy mit pattog Paskai?

Az egyháznak ne legyen titka. Ne legyen olyan, amitől félnie kell.

2012. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!