Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért engedték hogy egy...

Miért engedték hogy egy szabadkőműves személy mint Paskai László a Magyar Katolikus Egyházban bíboros legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
6%

A másik, hogy az ilyen hírektől nem fogjátok tudni, hogy most már katolikusok vagytok vagy szabadkőmüvesek....

Kinek lehet hinni?

Mondjuk katolikus fejjel megértem, hogy egy tömeg gyilkos sátánista kezéből pl. nem szívesen veszitek magatokhoz az ostyát. Ha kiderül akkor nem is kell. De ha nem derül ki? Akkor neki nem fog átváltozni az ostya krisztus testévé?

Miben tudnak ezek ártani Istennek?

2012. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
Miért, miért? És miért engedték, hogy a szabadkőműves Antal József ex kormányfőnk tanítványa, a szintén szabadkőműves Orbán Viktor legyen a góré már másodszor.Ez mind politika, ami mögé mi nem látunk be.
2012. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Magyarországon az a baj, hogy volt néhány évtized, amikor a következetesen katolikus papságot irtották, vagy üldözték, és most azok vannak, akik a rendszerváltásra maradtak. Azóta is van kontraszelekció, csak más szempont szerint. Szerencsére a katolikus tanítás eléggé objektív ahhoz, hogy önerőből is lehessen valamilyen szinten védekezni az elhajlásokkal szemben.
2012. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

Csak azt tudnám, hogy mégis honnan tudja ennyi ember így ennyire biztosan, hogy ki szabadkőműves és ki nem... Persze, csak úgy ráfogni könnyű.

Paskai sem volt szabadkőműves, minden katolikus embernek tiltva van, hogy az legyen.

Én is tudom, hogy a szabadkőművesek mennyire károsak és harcolok is ellenük a magam módján, de azért mindenhol őket látni sem teljesen normális szerintem,

2012. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

Azt nem tudom, hogy egy protestáns minek jön ide hittéríteni? Szerintem akit érdekel ez a téma, az többnyire katolikus!

Arról van szó, hogy melyik katolikus főpap szabadkőműves, s ennek milyen káros hatásai vannak! Erre ide jön protestánst okostóni arról értekezni hogy nem kellenek püspökök...és ezt ki kérdezte szerinted? Hm? Ki kíváncsi arra, hogy mit gondolsz a katolikus hierarchiáról? Ez legjobb esetben is a katolikusok belügye, a véleményed az egyház szidalmazásáról kb. annyit ér, mint a falra hányt borsó! Engem sem izgat mit csináltok istentisztelet alatt, aminek semmi köze a Krisztus által alapított liturgiához....szerintem neked sem kéne beledumálni abba, hogy mi hogy éljük a hitéletünket! A véleményed senkit nem érdekel!

Az már csak hab a tortán, hogy fogalmad nincs sem a szabadkőművességről, sem az egyházunk helyzetéről.....úgyhogy inkább menj vissza a hitgyülis barátaid közé, neked semmi közöd hozzánk....

2012. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

"Csak azt tudnám, hogy mégis honnan tudja ennyi ember így ennyire biztosan, hogy ki szabadkőműves és ki nem... Persze, csak úgy ráfogni könnyű."


Nézd, azért elég sokuk be is vallotta, vagy pl. Bugniniről ki is derült (nagyban az ő munkája is a félig aposztata vatikán2 zsinat)....


Illetve elnézve az egyház mai gyászos helyzetét nem szabad semmin sem meglepődni....


Jól írta az egyik előző: sajnos a valódi katolikus papokat kiirtották, nincsenek már Bangha Béla, Krupa Sándor és Mindszenty volumenű szellemi óriásaink....sajnos....

2012. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Paskai László tovább viszi a zsidó hagyományokat annak ellenére, hogy katolikus főpap.

Az a baj, hogy bekényszerítették a szabadkőművesek közé. Egy beépített tégla, akinek az egyház gyengítése a feladata.

2012. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos Gyulay Endre is az. + a püspöki konferenciában négy szabadkőműves püspök van. Ezért mondta Bíró László, hogy ameddig a vezetők szabadkőművesek, addig nem lesz változás az egyházban.
2012. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%

Paskai NEM szabadkőműves volt, hanem Béke pap! A kettő

között nagy a különbség! A Béke papok kollaboráltak a pártállammal. Ez nem szabadkőművesség.

2013. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Paskai László ex-zsidó szabadkőműves


ugyanúgy sajnos Erdő Péter bíborosunk is szabadkőműves,

ezért a katolikus egyház itthon olyan mint a langyos víz és benyal a liberálisoknak, teljesen szekularizált lett, már nem a hitről szól


érdemes megnéznetek a most kiadott propaganda anyagot, amelyben minden képen az újságban Erdő Péter bíboros képét láthatjuk (ingyen osztogatják a templomokban)

2013. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!