Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az rossz dolog, hogy vallásos...

PetraSimsFan kérdése:

Az rossz dolog, hogy vallásos a családom, és nem hiszek Istenbe? És kín szenvedés templomba mennem! És az természetes egy 10 éves lánynál?

Figyelt kérdés
akkor rossz ember vagok?(kérlek titeket, ne sértegessetek miatta, hogy "jaaj, ez a kis k*rva liba nem hisz Istenbe, akkor öld meg magad kis k*csög!" ne kérlek ne!)
2012. dec. 22. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját döntése, hogy miben hisz és miben nem. Aki meg saját hitét akarja másra ráerőszakolni, annak romoljon meg az összes befőttje..
2012. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne rossz dolog? Nálunk is vallásos a család nagy része, de én nem.
2012. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy nem kritizáltatok, és komikat, mert akkor nagyon megnyugodtam!
2012. dec. 22. 19:15
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki abban hisz (vagy éppenséggel nem hisz) amiben akar.

Egyébként miért ne mondod meg a szüleidnek, hogy te nem hiszel benne? Nem lehet mindenki egyforma, nem lehet erőltetni a hitet, ha egyszer nincs. :)


EGO voltam.

2012. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

*nem


Ja és szerintem ez nem rossz dolog.

2012. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kritizálnánk??? Még amúgy sem vagy teljesen képes arra, hogy mérlegeld mit szeretnél, neked még az életet kell élvezned, és eljutni a felismerésre minden dologban, rácsodálkozni a világra, fejlődni, megismerni...

Azt a kis időt meg próbáld meg kibírni valahogy :D

http://www.youtube.com/watch?v=tik9ZEL7iAA

2012. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4. kérdező, a szüleim se hisznek benne, és tudják!:D
2012. dec. 22. 19:32
 8/24 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy kételkedsz. Gondolom,a család erőlteti, s nem éled át a hitet.

Nem baj. Vagy megjön a későbbiek során, vagy nem.

Járatnak hittanra? Beszélgettek a mindennapokban ezekről? Elmondtad, hogy ez számodra szörnyű, és miért?

Jó lenne a szüleidnek megmondani.

Ha igazán vallásosak, megértik, s adnak időt neked.

2012. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Gyáva Oroszlán, nem járatlak hittanra, nem eröltetik rám, és nem is érdekel hogy Istennel mi a ménykű van! de a tudományba nem hiszek, se a vallásba, szinte mindenbe kételkedek!
2012. dec. 22. 19:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az nem feltétlenül olyan nagy baj, hogy ilyen kételkedő vagy. Azonban akkor minek kell járnod templomba???


4. voltam.

2012. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!