Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A "lassan véget ér a szenvedés...

A "lassan véget ér a szenvedés" című szórólapot más is akkor kapja Jehova tanúitól amikor a legboldogabb? Normális dolog ilyeneket osztogatni?

Figyelt kérdés
Először a világvégével kapcsolatos "remekművet", akkor nyomta a kezembe egy néni, amikor egy utazási irodából jöttem ki, egy nagyon tuti utazás befizetése után. Aztán a következőt 2 néni nyomta a kezembe a fiam születésénél, amikor mentem értük a kórházba. A legutóbbit a héten feleségem kapta 2 néni + 2 fiatal csöngette k a házból amikor bent boldogan játszik a kisgyerekkel.
2012. nov. 29. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

:D:D Jajj ne haragudj, hogy nevetek, de ez haláli :D

Ne foglalkozz a jehovás majmokkal, nem normálisak.


Amúgy én nem szoktam beengedni őket és elfogadni tőlük valamit.

2012. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem tudom mi van a lapokon mert elküldöm őket azonnal.
2012. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor nyomnak a kezedbe bármit is, ha te is akarod. Ha nem akarod, akkor nem.
2012. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem normàlis ilyeneket osztogatni. De szerintem vigasztaljon az, hogy ôk sem tudjàk miket osztogatnak, fôleg az idôsebb nènikèk. De sajnos mennikük kell "tèritgetni"

Engem is egy pàrszor megkörnyèkeztek, de azt mondtam nekik, hogy katolikus vagyok, ami igaz is. Hanyat-homlok menekültek.

2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem tök normális ilyeneket osztogatni.


Nem árt, nem használ. Ha nem olvasod el.


Ha elolvasod, inkább használ, mint árt.


Olvasd el, s hasznosítsd mindazt, amiről úgy érzed, előrébb viszi az életedet!

2012. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szenvedés pont az ilyen lapok megpillantásakor kezdődik.. De komolyra fordítva: minden vallásban visszatérő elem ez a "mostmár nemsoká jó lesz, már csak kis ideig kell kibírni" motívum. Van aki ezt még beveszi/nem unja?
2012. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!