Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ortodox zsidó férfiaknál...

Ortodox zsidó férfiaknál bizonyos súly felett előírás a szakáll viselése?

Figyelt kérdés
Akiket eddig láttam kövér ortodox zsidókat, mindnek volt szakálla. Ez csak véletlen, vagy előírás?
2012. dec. 26. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A vékony ortodoxok is hordanak, semmi köze a súlyhoz.
2012. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

a vékonyaknak is kötelező?

úgy rémlik, a vékonyak közt láttam szakáll nélkülieket is. de nem vagyok most biztos benne.

2012. dec. 26. 19:04
 3/14 A kérdező kommentje:
[link] itt is úgy látom, hogy nem mindnek van szakálla.
2012. dec. 26. 19:05
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez azért mástól is függ. Nekem egy év alatt se nőne szakállam, de bajszom se lenne erős. Ha megnézed a képet, akkor egyrészről kiderül, hogy a testsúlynak és az arcszőrzet mennyiségének semmi köze egymáshoz, ugyanakkor minimális arcszőrzete mindenkinek van.
2012. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
A képen levők közül azok, akik nem hordanak, elég fiatalok, nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán elkezdett-e nekik már nőni.
2012. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

". Ha megnézed a képet, akkor egyrészről kiderül, hogy a testsúlynak és az arcszőrzet mennyiségének semmi köze egymáshoz"

a képen nincsenek kövérek, akikre a kérdésem vonatkozna



", ugyanakkor minimális arcszőrzete mindenkinek van."

nem látok mindenkin arcszőrzetet.

2012. dec. 26. 19:57
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

UHHH,bakker,jo hogy felhozod :D

En itt elek Amerikaban,pontosabban New York Vity-ben,es kepzeld el,pont olyan reszen vagyunk,ahol ezek az ortodox zsidok laknak xD

Hallod,ezek kibirhatattlanok!!Nagykepuek,onzoek,es mar kiskoruktol kezdve novesztenek furtit.JA,ES A MASIK LEGJELLEMZOBB DOLOG:

EGGYIK OROTODOX ZSIDO SEM HISZ A SAJAT VALLASABAN,CSAK TETTETIK!!!!

Peldaul lattam mar,hogy egy zsido sunyiba bemenye gy lengyel boltba,es vesz egy jo nagy adag disznohust,es a boltban sunyiban megeszi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
De ha vékonyakon is látsz szakállat, ez nem azt mutatja, hogy esetleg a kiinduló hipotézised pontatlan volt?
2012. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

#7


Még gyakorold a teljes indukciót...

2012. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"De ha vékonyakon is látsz szakállat, ez nem azt mutatja, hogy esetleg a kiinduló hipotézised pontatlan volt?"


mivel NEM az összes vékony ortodox zsidón látok szakállat, így nem.


a dagadt ortodox zsidók közül eddig minden láttam szakállat. normál/vékony alkatúakon viszont nem mindegyiken.

2012. dec. 26. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!