Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismeri valaki a Point Pleasant...

Ismeri valaki a Point Pleasant című sorozatot (Titkok városa)?

Figyelt kérdés

"Jézus születése óta tudjuk, hogy az igazán nagy dolgok a világ félreeső helyein kezdődnek. Olyan helyeken, amelyek nincsenek annyira szem előtt, hogy a készülődő nagy dolgok idő előtt lelepleződjenek. És ha Isten választottját íly módon készítette fel küldetésére, akkor miért ne cselekedne hasonlóképpen ádáz ellenfele, a sötétség fejedelme is. A sorozatban az Államok keleti partján fekvő álmos tengerparti kisváros, Point Pleasant és mit sem sejtő kispolgárai a főszereplők. Az ő életüket forgatja fel fenekestől egy titokzatos szőke lány, aki nem más, mint a sötétség fejedelmének gyermeke. Aki azzal a - számára is - rejtett szándékkal sódródik a városkába, hogy itt fedezze fel és tanulja meg használni a benne rejlő félelmetes erőt."


Sajnos nem tudom, hogy mi lett a vége...



2013. jan. 5. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv!


Szeretem a vallással kapcsolatos sorozatokat. Elkezdtem nézni a sorozatot, eddig 4 részt láttam belőle. Tetszik a sorozat. Utánanéztem, csak 1 évadot készítettek belőle.

Hány részt láttál belőle? Miután végignéztem, utána tudok válaszolni. :)

2013. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!