Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A meleg kapcsolattal egyetértő...

A meleg kapcsolattal egyetértőeknek és a meleg kapcsolatban élőknek szól a kérdésem! Direkt jöttök ide és direkt provokáljátok a kérdéseitekkel a keresztényeket?

Figyelt kérdés

Különböző eseteket kitalálva, fordulatos történetekkel leírva az eseteteket.

Szerintem direkt csináljátok, holott a választ úgyis tudjátok Isten sem és az igaz keresztények nem fognak ezzel egyetérteni, ti meg nem akartok megszabadulni hanem éltek benne továbbra inkább megvárjátok Istennek az ítéletét ? szerintetek ennek

jó vége lesz ?

Ha el akarsz veszni és a pokolba szeretnél tartózkodni az örökkévalóságban akkor kövesd az érzéseidet, a propagandát amely az állítja ez jó, azonkívül hagyd figyelmen kívül a Biblia kinyilatkoztatásait és a keresztények figyelmeztetéseit.

Ha nem itt akarod (a pokolba) tölteni az örökkévalóságot akkor még Isten engedi és van időd és alkalmad rendezd a kapcsolatodat Istennel !

Térj meg a bűneidből különben neked kell kifizetned a tartozásodat Isten felé holott Jézus Krisztus meghalt a bűneinkért kifizette az árat, és feltámadott, hogy örök életed legyen az Istennel közösségben.


2013. jan. 22. 21:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%
Olyan isten számomra nem létezhet, amelyik azért büntet mert olyannak születtem amilyennek megteremtett. Vagy hibázott talán és a pokollal mossa a lelkiismeretét?
2013. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
82%
egy újabb keresztény topik amit a szeretet és az elfogadás motivált.
2013. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Nem ilyennek születtél, az hogy ilyen lettél egy folyamat eredménye, és nem ezért büntet, hogy ilyen lettél hanem mert eleve elutasítottad a segítségét és nem is akarsz megszabadulni hanem elfogadod az állapotodat holott lehetne más lehetőséged is.

Ha beleesik valaki a gödörbe és segíteni akarnak neki akkor a rendes gondolkodású elfogadja a segítséget és nem mondja azt jó nekem itt meg különbem sem tudnak kihúzni innét.

2013. jan. 22. 22:13
 4/56 anonim ***** válasza:
71%
Hipermegatriplán le leszek pontozva, de sajnos nem tudom eldönteni, hogy a provokáló melegek, vagy a vérszemet kapott keresztény lázadók a röhejesebbek.
2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én igazán nem vagyok a melegek pártján, a magam részéről nem foglalkozom a témával és nem védem őket (persze nem is támadom), DE fel tudod fogni ésszel, hogy a vallásod senki másra nem tartozik? Te abban hiszel, amiben akarsz, de ne próbáld már ráerőltetni másokra. Isten meg Krisztus meg feltámadás meg kishableány meg Andersen...
2013. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Igen jól írod a szeretet és az elfogadás motivált, hogy írjak egy ilyen kérdést mert Isten is ilyen szereti az embert azért küldte Jézust és azért történt a Golgotai engesztelő áldozat az emberek problémáira ez a szabadulás kulcsa, az elfogadás tekintetében meg Isten nem szegélyválogató szeretettét minden emberrel meg akarja osztani.

Viszont bizonyos cselekedetekkel nem ért egyet de a cselekedettet és magadat (személyt) ne azonosítsd nem vagy azonos a cselekedeteiddel, téged elfogad de a bűnöket nem.

2013. jan. 22. 22:21
 7/56 A kérdező kommentje:

Szia !


kishableányos meg Andersenes... hozzászóló ha nem vagy érintve a témába szerintem eltévedtél lehet nem ide akartál írni kettővel odébb nem ?

Egyébként meg nem pontozok senkit az embereken szeretnék segíteni ha már van ilyen fórum.

2013. jan. 22. 22:29
 8/56 anonim ***** válasza:

"Ekkor hozzámenvén Péter, monda: Uram, hányszor lehet az én atyámfiának ellenem vétkezni, és néki megbocsátanom? még hétszer is?

Monda néki Jézus: Nem mondom néked, hogy még hétszer is, hanem még hetvenhétszer is."


Ezt sokszor elfelejtik a keresztények.

2013. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el nagyon is tisztába vagyok ezzel, én is tapasztaltam életem során Isten ilyen, nagyon sokszor megbocsájt viszont ez a korszak egyszer lezárul és utána Isten igazságot fog szolgáltatni.
2013. jan. 22. 23:06
 10/56 anonim ***** válasza:
54%

Egyetlen egy konkrét precedenst írjál arról, hogy egy meleg megszabadult, kigyógyult, megváltozott stb. a melegségéből. Tehát a Bibliából egy példa, hogy egy férfi élt egy férfival együtt, aztán lett felesége és 2, 3 vagy több kevesebb gyereke, egyszóval családja.


Vagy cáfold meg észérvekkel azokat a biblia értelmezéseket, amik azt mondják, hogy Pál és az ÓSZ. a kultikus prostitúciót és pogány szexuális orgiák ellen lépnek fel nem a monogám meleg párkapcsolatok ellen. Az a durva ebben a "kulturkampfban", hogy a melegek válaszolnak, értelmezik az ide vonatkozó igéket, a konzervatív keresztények meg csak videókat linkelnek be youtuberól, hol van itt a párbeszéd?

2013. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!